Managerial Economics: Theory, Applications, and Cases

“Edwin Mansfieldi raamat ‘Managerial Economics: Theory, Applications, and Cases’ on klassikalise teksti põhjalik uuendus, mida õpetavad esimese aasta üliõpilastele Whartoni ärikooli õppejõud. See sisaldab üle 100 reaalse maailma ja kaasaegse juhtumi/eksemplari, kasutades tegelikke ettevõtteid, samuti kuut uut või põhjalikult üle vaadatud peatükki, mis keskenduvad tänapäeva majanduse ja äri tipptasemel teemadele.”

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300946 Kategooria:

Kirjeldus

“Managerial Economics: Theory, Applications, and Cases” on Edwin Mansfieldi poolt kirjutatud raamat, mis on oluline ressurss ärijuhtidele, majandusteadlastele ja õpilastele, kes soovivad mõista majandusteooria rakendusi ärivaldkonnas.

See raamat on oluliselt uuendatud klassikaline tekst ning seda õpetavad esimese aasta üliõpilastele Whartoni ärikooli õppejõud. Uus väljaanne sisaldab üle 100 reaalse maailma ja kaasaegse juhtumi ning näite, kasutades tegelikke ettevõtteid ja nende väljakutseid, et tuua majandusteooria praktilisse konteksti.

Raamatu uuendused hõlmavad kuut täiesti uut või põhjalikult üle vaadatud peatükki, mis käsitlevad tipptasemel majanduse ja äri teemasid. Need peatükid annavad lugejatele ülevaate tänapäeva majanduse ja ettevõtluse olulistest küsimustest, sealhulgas uusimatest suundumustest ja väljakutsetest.

“Managerial Economics: Theory, Applications, and Cases” on väärtuslik ressurss, mis aitab lugejatel mõista majandusteooria praktilist rakendust ärimaailmas ning annab neile vajalikud teadmised ja juhtumiuuringud, et mõista ja lahendada ettevõtete ökonoomika ja juhtimise väljakutseid tänapäeva konkurentsivõimelises ärikeskkonnas.

Lisainfo

Kaal 1,018 kg
Mõõtmed 24,5 × 17,5 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1990

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

557

Sari

ISBN

978-0393957280

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv