The Obstacle is the way

Obstacle is the Way on kaasaegne juhend, mis õpetab, kuidas probleeme muuta võimalusteks äri- ja turundusmaailmas. Autor Ryan Holiday jagab oma teadmisi ja kogemusi, aidates lugejatel näha takistusi uue vaatenurga alt ning kasutada neid eduvõimalustena.

12,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

100The Obstacle is the way / Ryan Holiday

Ryan Holiday’i Obstacle is the Way on kaasaegne teejuht, mis võtab vaatluse alla takistused ja väljakutsed äri- ja turundusmaailmas ning õpetab, kuidas neid edukalt ületada. Autor Ryan Holiday on kogenud turundus- ja ärivaldkonna guru, kellel on rikkalik praktiline kogemus erinevates valdkondades.

Raamat toob esile olulise põhimõtte: takistused ja probleemid ei ole takistused edu saavutamisel, vaid pigem võimalused, mis ootavad ärakasutamist. Autor julgustab lugejaid vaatama takistusi uue vaatenurga alt ja mõistma, et nende ületamine viib suurema saavutuseni. Raamat annab praktilisi näiteid ja strateegiaid selle kohta, kuidas muuta iga takistus sammuks eduka tuleviku suunas.

Ryan Holiday on kirjutanud selle raamatu, et jagada oma teadmisi ja kogemusi, näidates, et probleemid võivad olla just see, mis paneb inimesed saavutama oma suurimad eesmärgid. Obstacle is the Way on praktiline teejuht, mis sobib nii äriprofessionaalidele kui ka kõigile, kes soovivad õppida, kuidas muuta takistused oma teekonnal eduks ja kasvamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,27 kg
Mõõtmed 19,8 × 13 × 1,8 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2015

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

201

Ostukorv