Nähtamatu ; Inimjumalad 1968 – Herbert George Wells

Herbert George Wellsi Nähtamatu: Inimjumalad viib lugeja põnevasse teaduslik-fantastilisse maailma, kus teadlane saavutab võime muutuda nähtamatuks. See võimaldab tal avastada nii inimkonna varjatud kihte kui ka enda sisemisi võimeid. Kas nähtamatuse saavutamine toob kaasa teadlase hea või kurja poole, jääb avastamiseks.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300021 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Herbert George Wellsi Nähtamatu: Inimjumalad on haarav teaduslik-fantastiline lugu, mis käsitleb inimkonna varjatud külgi, teaduse võimu ja eetilisi dilemmasid. Teadlane, kes otsustab muutuda nähtamatuks, avastab endas uusi võimeid ja mõjutab sellega inimkonna saatust.

Raamat algab teadlase püüdlustega muuta end nähtamatuks ning avab ukse uutele võimalustele ja väljakutsetele. Nähtamatus annab teadlasele võimaluse avastada inimkonna varjatud kihte ning tuua päevavalgele nii head kui ka kurja. Küsimus, kas nähtamatuse saavutamine toob kaasa teadlase ülemvõimu või süütu uurimishimu, on lugejale avastamiseks ja kaalumiseks.

Herbert George Wells, tuntud kui üks ulmekirjanduse rajajaid, loob teose, mis kõneleb teaduse ja inimloomuse keerulisest suhtest. Romaan Nähtamatu: Inimjumalad avab lugejale mõtteid teaduse eetilisest vastutusest ning uurib, kuidas uued võimed võivad mõjutada indiviidi ja ühiskonda. Teose ulmeline lähenemine ja sügavad filosoofilised küsimused muudavad selle põnevalt kaasahaaravaks lugemiselamuseks.

Lisainfo

Kaal 0,4 kg
Mõõtmed 20,8 × 14 × 2,3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1968

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

405

Seisukord

Hea

Ostukorv