Suvi pildikesi noorpõlvest 1. ja 2.

Suvi: Pildikesi noorpõlvest I ja II on Oskar Lutsu kirjutatud raamat, mis jätkab lugu Paunvere kooli tegelastest. Teose keskmes on Joosep Tootsi, kes naaseb pärast teenistust Venemaal kodutallu ja asub talu üles ehitama. Raamat käsitleb Tootsi ja tema endise kooliõe Raja Teele vahel tekkivat armastust ning nende vahel toimuvat duelli rätsepmeister Kiiriga.

5,50 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300007 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Suvi: Pildikesi noorpõlvest I ja II on järg Oskar Lutsu kuulsale romaanile Kevade. Tegevus toimub umbes 6–7 aastat pärast Kevade sündmusi, ning lugejad saavad taas kohtuda tuttavate tegelastega Paunvere koolist.

Raamatu keskmes on Joosep Toots, kes naaseb pärast pikka teenistust Venemaal kodutallu Ülesoole. Toots asub talu üles ehitama ja püüab teha talutöid, et mahajäänud talu uuesti tööle panna. Samal ajal hakkab tema jaoks toimuma oluline areng armastuses.

Raamatu keskne teema on Tootsi ja tema endise kooliõe Raja Teele vahel tekkiv armastus. Tootsi on muutunud meheks, ning ka Teele on saanud naiseks, ning nende vahel tärkab armuleek. Siiski ei kulge armastuslugu sugugi lihtsalt, sest Teelet ihaldab ka rätsepmeister Kiir. Teele seab Kiirile tingimuseks, et ta peab loobuma oma senisest elukutsest ja hakkama põllumeheks. Kiir on valmis selleks, kuid asjad ei lähe nii sujuvalt, kui ta ootaks. Selle tulemusena saab duellist lõpuks võitjana välja Toots.

Suvi jätkab Oskar Lutsu meisterlikku jutuvestmist ja lugejad saavad naasta armsasse Paunvere kooli maailma ning jälgida tegelaste elu ja armastust. Raamat on täis humoorikaid, südamlikke ja haaravaid hetki, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi lugejat.

Lisainfo

Kaal 0,32 kg
Mõõtmed 20,8 × 13,5 × 1,9 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1970

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

328

Seisukord

Hea

Ostukorv