Kuidas 30 sekundiga mõjule pääseda : suhelge tõhusalt, veenvalt, sisukalt 1997 / Milo O. Frank

Milo O. Franki haarav raamat Kuidas 30 sekundiga mõjule pääseda pakub võtmeid efektiivseks suhtluseks, olgu tegemist perekonna, sõprade, töökaaslaste või äripartneritega. Frank avab lugejatele lihtsad, kuid võimsad nipid, kuidas 30 sekundi jooksul mõjule pääseda, hoides kuulaja tähelepanu, kasutades veenvalt sisukat suhtlust.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300026 Kategooria:

Kirjeldus

Milo O. Franki raamat Kuidas 30 sekundiga mõjule pääseda: Suhelge tõhusalt, veenvalt, sisukalt kätkeb endas kuldaväärt nõuandeid, kuidas luua tugev kontakt ja mõjuda lühikese aja jooksul. Autor jagab lugejatega lihtsaid, kuid tõhusaid reegleid, mis võimaldavad suhelda veenvalt ja sisukalt, olgu suhtluspartneriks perekond, sõbrad, töökaaslased või äripartnerid.

Raamat ei keskendu ainult suhtluse tehnilistele aspektidele, vaid toob esile ka emotsionaalse intelligentsuse olulisuse, selgitades, kuidas luua kiirelt ja tõhusalt sügavamat kontakti kuulajaga. Milo O. Franki praktilised näited ja lihtsad juhised aitavad lugejatel mõista, kuidas oma mõte kiirelt ja selgelt pärale tuua ning jätta jätkuv positiivne mulje.

Kuidas 30 sekundiga mõjule pääseda on rohkem kui lihtsalt suhtlusjuhend; see on väärtuslik teejuht, mis aitab teil end väljendada, kuulajaid kaasata ja soovitud eesmärke saavutada lühikese aja jooksul. Milo O. Franki nõuanded on praktilised, otsekohesed ja kergesti rakendatavad, muutes selle raamatu asendamatuks vahendiks suhtlusoskuste täiustamisel.

Lisainfo

Kaal 0,11 kg
Mõõtmed 21,2 × 13,5 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1997

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

93

Seisukord

Hea

Ostukorv