Ajalugu ei ole ainult minevik. Minevik ei ole veel ajalugu : ajalooõpetaja käsiraamat 2004

Ajalugu ei ole ainult minevik. Minevik ei ole veel ajalugu. Ajalooõpetaja käsiraamat on praktiline õpetaja käsiraamat, mille eesmärk on toetada ajaloo õppimist ja õpetamist Eestis, edendades samal ajal ka ühiskondlikku integratsiooni. Raamatu koostajad usuvad, et ajalugu ja poliitika on omavahel seotud, ning soovivad rõhutada, et ajalugu on mitmetimõistetav ja värviline, mitte ainult must-valge.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300017 Kategooria:

Kirjeldus

Raamat keskendub keerulistele ja valusatele teemadele Eesti ajaloos, mida koolides käsitletakse erinevalt. Autorid on teinud valiku teemadest, mille süvitsiminekuks õpikutes napib materjali ning millele puuduvad toetavad allikakogumikud. Samuti on mitmed neist probleemidest tuttavad ka teiste riikide koolides.

Raamat uurib, kuidas üksikisikute, poliitikute ja riigijuhtide tegevus võib mõjutada riigi ja rahva saatust ning millised tegurid mõjutavad poliitikute otsuseid. Samuti käsitletakse teemasid nagu reetmine, okupatsioon, kollaboratsioon ja vägivald.

Raamat pakub õpetajatele mitmekesist illustratiivset materjali, erinevaid allikakatkeid ning mitmeid tööülesandeid. Iga teema juures on näidistööleht, mis aitab õpetajatel tunde ette valmistada.

Kas olete huvitatud ajaloo õpetamisest Eestis, püüdes samal ajal edendada ühiskondlikku integratsiooni? Ajalugu ei ole ainult minevik. Minevik ei ole veel ajalugu. Ajalooõpetaja käsiraamat pakub teile väärtuslikku abi ja ressursse selle eesmärgi saavutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,34 kg
Mõõtmed 30 × 22 × 1,5 cm
Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

134

Seisukord

Hea

Ostukorv