Harjutusvara rahvatantsijaile

Harjutusvara rahvatantsijaile on autor Ullo Toomi poolt koostatud praktiline raamat, mis sisaldab mitmesuguseid harjutusi rahvatantsijatele. Raamatu eesmärk on aidata tantsijatel arendada kehahoidu, liikumisoskust ja tantsutehnikat, et saada paremateks rahvatantsijateks.

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300466 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Harjutusvara rahvatantsijaile – Ullo Toomi

Harjutusvara rahvatantsijaile on väärtuslik raamat igale rahvatantsijatele ja tema juhendajatele, kes soovivad arendada oma oskusi ja saavutada paremaid tulemusi rahvatantsus. Ullo Toomi on koostanud raamatu, mis sisaldab mitmesuguseid harjutusi, mis on mõeldud kehahoiu, liikumisoskuse ja tantsutehnika arendamiseks.

Raamat jaguneb erinevate tüüpide harjutusteks, mis hõlmavad elustavaid, venitus-, jõuharjutusi ja palju muud. Need harjutused on rühmitatud vastavalt kehaasenditele, mis muudab nende leidmise ja rakendamise lihtsaks. Iga harjutus on selgelt kirjeldatud ja illustreeritud, muutes nende mõistmise ja rakendamise hõlpsaks.

Raamatu eesmärk on aidata rahvatantsijatel mitmekesistada oma treeninguid ja parandada nende üldist füüsilist vormi ning tantsuoskust. See raamat aitab kaasa sellele, et noored ja kogenud rahvatantsijad saaksid mitte ainult oskuslikumaks, vaid ka füüsiliselt tugevamaks ja vastupidavamaks. Autori eesmärk on aidata tantsijatel saavutada rahvatantsus suurepäraseid tulemusi ja samal ajal nautida tantsimist.

Harjutusvara rahvatantsijaile sobib ideaalselt kõigile, kes on seotud rahvatantsuga, olenemata nende kogemuste tasemest. Olgu tegemist algajate või kogenud tantsijatega, pakub see raamat praktilisi harjutusi ja juhiseid, mis aitavad neil oma oskusi täiustada ja tantsust maksimumi võtta.

Lisainfo

Kaal 0,204 kg
Mõõtmed 21 × 13,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1967

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

164

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv