Raiusin kõik raamatusse II

“Raiusin kõik raamatusse II” on Ants Salumi kirjutatud raamat, mis jätkab tema mälestustesarja teise osana. See osa räägib tema töö- ja tegutsemise aastatest. Autor naasis noore mehena asumiselt ja pidi alustama elu tühja taskuga. Ta lõpetas ülikooli vene filoloogina ning asus elama Viljandimaale, mis jäi tema eluks oluliseks kohaks. 1970.-1980. aastatel oli ta aktiivne ühiskondlikus tegevuses ja 1990. aastatel pühendus kirjutamisele, kus ta on kirjutanud suguvõsalugusid, eesti kultuuriloo ning baltisaksa, läti ja leedu kirjanduse loengukonspekte ning mälestusi.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400225 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Raiusin kõik raamatusse II” on teine osa Ants Salumi mälestustesarjast, mis jätkab tema eluloo ja mälestuste jagamist. Esimene osa keskendus tema kujunemisaastatele, samas kui teine osa keskendub tema töö- ja tegutsemise aastatele.

Raamatu teises osas räägib autor oma elust pärast tagasipöördumist asumiselt, mis oli seotud tema pagulusaastatega. Ta naasis noore mehena Eestisse ja pidi alustama elu tühja taskuga, seades sammud edasi töö- ja eneseteostuse suunas. Sel ajal viis ta lõpule ülikooliõpingud vene filoloogina, mis oli oluline samm tema haridusteel.

Viljandimaast sai Ants Salumi kodukoht, kus ta elas kogu oma ülejäänud elu. Ta kirjeldab oma aktiivset osalemist ühiskondlikus tegevuses 1970.-1980. aastatel ja selle mõju tema elule.

Raamatu teine osa keskendub ka autorile olulisele tegevusele kirjutamises. Ants Salum kirjutas mitmesuguseid teoseid, sealhulgas suguvõsalugusid, eesti kultuuriloo ja baltisaksa, läti ning leedu kirjanduse loengukonspekte ning oma mälestusi. Kirjutamine sai tema jaoks oluliseks väljendusviisiks ja viisiks jagada oma kogemusi ja teadmisi.

“Raiusin kõik raamatusse II” pakub lugejale võimalust saada ülevaade autori elust ja tegevusest tema enda sõnade läbi, käsitledes erinevaid aspekte tema rikkast elukäigust.

Lisainfo

Kaal 0,3 kg
Mõõtmed 21,5 × 14,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

187

ISBN

9985772105

Ostukorv