Ruubeni liblikad.

Kiiri Saare haarav romaan “Ruubeni liblikad: Kirsipiia” toob lugejani sügava ja liigutava loo armastusest ning eneseaksepteerimisest. Kirsipiia, üksildane ja pilkealune tüdruk, leiab ootamatult enda kõrval nägusa Ruubeni, kelle huvi teda võlub. Sellest alguse saav armastuslugu paneb sind uskuma armastuse kõikvõimsusesse ja selle võimesse muuta inimesi. Loodusfotograafia ja psühholoogia taustaga autor Kiiri Saar pakub lugejatele sügavaid emotsioone ja võimalust põgeneda argipäeva reaalsusest fantaasiaküllasesse maailma.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400023 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ruubeni liblikad / Kiiri Saar

Kiiri Saare “Ruubeni liblikad: Kirsipiia on lummav lugu armastusest, eneseaksepteerimisest ja võimest leida ilu isegi kõige ebasoodsamates olukordades. Raamat viib lugejad ühte Tallinna gümnaasiumi lõpuklassi, kus septembrikuu algus toob endaga kaasa uue õpilase – Ruubeni. Ruuben võlub oma meeldiva oleku, erakordse tarkuse ja sarmiga kõik oma koolikaaslased, kuid tema huvi suundub kõige ootamatumale suunale – Kirsipiiasse, keda koolis ei taha keegi endale sõbraks. Kirsipiia on paksuke, pilkealune tüdruk, kes leevendab oma üksildust ja tõrjutust krõpsupakkide ja kommikottide sisu tühjendades. Ometi suudab Ruuben näha Kirsipiia kaunidust, mis peitub tema hingelises ilus ja headuses. Algab sügav armulugu, mis peidab endas nii lootust kui ka tumedaid ohtlikke hoovusi armastuse kõikvõimsusesse.

Kui otsite südamlikku ja kaasakiskuvat lugu, mis paneb sind uskuma armastuse võimsusse ja võimesse muuta inimesi, siis “”Ruubeni liblikad: Kirsipiia”” on teie jaoks õige valik. See raamat haarab teid endasse ja ei lase enne lahti, kui olete jõudnud viimase leheküljeni.”

Lisainfo

Kaal 0,32 kg
Mõõtmed 20 × 13,2 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2013

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

286

Ostukorv