Mina avastamine

Professor Igor Koni raamat Mina avastamine on põhjalik uurimus inimese eneseteadvusest. Kombineerides psühholoogia, sotsioloogia, ajaloo ja etnograafia uusimaid teadmisi, pakub see teos sügavat mõistmist sellest, kuidas inimese “mina” kujuneb ja muutub läbi aegade. See raamat on hädavajalik lugemine kõigile, kes on huvitatud isiksuse arengust ja eneseavastamise protsessist.

5,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Mina avastamine / Igor Kon

Mina avastamine, autoriks tunnustatud professor Igor Kon, on märkimisväärne teos, mis sukeldub sügavale inimese eneseteadvuse keerdkäikudesse. Selle 252 leheküljel avaldab Kon põhjaliku analüüsi sellest, kuidas inimese “mina” on aegade jooksul kujunenud ja muutunud, tuues välja peamised mõjutajad individuaalse eneseteadvuse struktuuri ja sisu kujunemisel.

Raamat uurib, kuidas kultuuriajalugu ja isiksuse arenguprotsessid mõjutavad inimese võimet tunda ja kujundada iseennast. Kon ühendab oskuslikult erinevad teadusharud – psühholoogia, sotsioloogia, ajalugu ja etnograafia – pakkudes lugejale uusi andmeid ja perspektiive.

Igor Kon, kes on oma ala ekspert, esitab keerulised teemad selgelt ja arusaadavalt, muutes raamatu ligipääsetavaks nii teadlastele kui ka laiemale publikule. Tema analüüs on mitmekülgne, käsitledes nii teoreetilisi kui ka praktilisi aspekte, mis aitavad mõista isiksuse arengut ja eneseleidmise protsessi.

Kujundaja H. Kersna ja tõlkijate M. Lauristini ja P. Vihalemma panus annab raamatule viimase lihvi, muutes selle visuaalselt köitvaks.

Mina avastamine on hädavajalik lugemisvara kõigile, kes on huvitatud inimmeelt puudutavatest küsimustest. See on ideaalne valik psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteaduse tudengitele, õppejõududele, praktikutele, samuti igale mõtisklevale inimesele, kes soovib sügavamat arusaama iseendast ja inimloomusest.

Lisainfo

Kaal 0,31 kg
Mõõtmed 20,9 × 13,5 × 1,4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1981

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

249

Seisukord

Väga hea

Ostukorv