Innovations for our Future Delphi 98

Innovatsioonid meie Tulevikuks: Delphi ’98: Uus Tulevikuprognoos Teaduse ja Tehnoloogia Sfääris on raamat, mis käsitleb tulevikuprognoosimise meetodit Delphi, keskendudes teaduse ja tehnoloogia arengusuundadele ning innovatsioonidele. Raamatu autorid uurivad Delphi meetodi kasutamist ning tulevaste innovatsioonide hindamist ja ennustamist.

42,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 42 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300741 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Raamatu sisu hõlmab mitmeid olulisi teemasid:

Tulevikuprognoosimise tõus: Raamat käsitleb tulevikuprognoosimise suurt kasvu viimastel aastatel, eriti seoses uue aastatuhande saabumisega. See toob esile vajaduse tulevikusuundade ja innovatsioonide täpsemaks hindamiseks.

Delphi meetod: Autorid selgitavad, et Delphi meetod ei ole uus, kuid selle metoodikat on edasi arendatud ning seda kasutatakse järjest enam innovatsioonide tulevikuprognoosimiseks. Raamat annab ülevaate Delphi meetodi olemusest ja selle kasutamisest.

1998. aasta riiklik küsitlus: Raamat kirjeldab 1998. aastal läbiviidud laialdast riiklikku uuringut, mis keskendus innovatsioonidele ja tulevikuprognoosidele. See uuring aitas kaardistada oodatavaid arengusuundi teaduse ja tehnoloogia valdkonnas.

Saksa-Jaapani võrdlus: Raamat toob välja võrdleva analüüsi Saksa ja Jaapani tulevikuprognooside vahel, mis võimaldab hinnata nende kahe riigi innovatsioonide erinevusi ja sarnasusi.

Eelnev Delphi uuring: Autorid võrdlevad ka käesolevat Delphi uuringut eelneva uuringuga, mis aitab tuua esile muutusi ja arenguid innovatsioonides.

Innovatsioonid meie Tulevikuks: Delphi ’98 on väärtuslik raamat neile, kes on huvitatud teaduse, tehnoloogia ja innovatsioonide tulevikusuundadest ning nende hindamisest. See annab ülevaate Delphi meetodi kasutamisest ja aitab paremini mõista tulevikuprognooside koostamise olulisust. Raamat pakub väärtuslikku teavet nii teadlastele, poliitikakujundajatele kui ka ettevõtjatele, kes soovivad paremini mõista tuleviku väljavaateid.

Lisainfo

Kaal 0,457 kg
Mõõtmed 23,5 × 15,5 × 1,5 cm
Autor

, ,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1998

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

271

Sari

, ,

ISBN

9783790814347

Seisukord

Väga hea

Ostukorv