Tehniline mehaanika

Tehniline mehaanika on autorite J. Dubeikovski, J. Savvuškin ja L. Tseitlin poolt koostatud raamat, mis annab põhjaliku ülevaate teoreetilisest mehaanikast, tugevusõpetusest ja masinaelementidest. See raamat on ideaalne ressurss inseneriõpinguid alustavatele tudengitele ja kõigile, kes soovivad omandada tugeva arusaama tehnilisest mehaanikast.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300429 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Tehniline mehaanika on mahukas raamat, mille on koostanud J. Dubeikovski, J. Savvuškin ja L. Tseitlin. See raamat on mõeldud kõigile, kes soovivad süvitsi mõista teoreetilist mehaanikat, tugevusõpetust ja masinaelemente.

Raamatu esimene osa keskendub teoreetilisele mehaanikale. Siin käsitletakse põhilisi mõisteid ja printsiipe, mis on vajalikud masinate ja konstruktsioonide liikumise, tasakaalu ja jõudude analüüsimiseks. Autorid selgitavad keerulisi kontsepte lihtsas ja arusaadavas keeles ning pakuvad hulgaliselt näiteid ja lahendusi, et aidata lugejatel mõista mehaanika põhimõtteid.

Teises osas süvenetakse tugevusõpetusse. Siin uuritakse materjalide omadusi ja vastupidavust ning õpetatakse, kuidas arvutada pingeid, deformatsioone ja muid tugevusparameetreid erinevates konstruktsioonides ja masinates. Raamatus leidub ka praktilisi näiteid ja ülesandeid, mis aitavad lugejatel omandada oskusi tugevusarvutuste tegemisel.

Kolmandas osas tutvustatakse masinaelementide kontseptsioone ja nende praktilist kasutamist. See hõlmab erinevaid komponente, nagu laagrid, hammasrattad, käigukastid ja palju muud. Autorid selgitavad, kuidas neid elemente kavandada ja analüüsida ning kuidas need sobivad masinate ja süsteemide tõrgeteta toimimiseks.

Tehniline mehaanika on kasulik õppematerjal inseneriteaduste tudengitele ja kõigile, kes tegelevad masinaehituse, konstruktsioonide projekteerimise ja mehaanikaga seotud valdkondadega. Raamat pakub põhjalikku ülevaadet tehnilisest mehaanikast ja aitab lugejatel omandada olulised teadmised ja oskused selles valdkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,412 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 2 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1987

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

351

Seisukord

Väga hea

Ostukorv