Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi

Dale Carnegie revolutsiooniline raamat Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi on ülemaailmne bestseller, mis annab teile võtmed edukateks inimsuheteks ja mõjuvõimu saavutamiseks. See raamat on ajatu ja pakub praktilisi nõuandeid, mis aitavad teil oma karjääris ja isiklikus elus silmapaistvalt edukas olla.

18,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Dale Carnegie Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi on üks neist haruldastest raamatutest, mis on suutnud aastakümneid püsida lugejate südametes ja mõtetes. Selle raamatu põhiline sõnum on selge ja lihtne: teie mõtteviis ja suhtumine teistesse inimestesse on võtmetegur, mis kujundab teie edu ja õnne elus.

Autor, Dale Carnegie, oli visionäärne kirjanik ja müügi- ning motivatsioonikoolitaja, kes pühendas oma elu inimsuhete uurimisele ja sellele, kuidas saavutada mõjuvõimu teiste inimeste üle. Ta lõi oma raamatu põhisisu põhjal, mida õpetas oma kõnekunsti kursustel, kus ta analüüsis sadade kuulsate inimeste edulugusid ja püüdis leida ühiseid jooni nende edu taga.

Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi ei ole lihtsalt eneseabiõpik, vaid tõeline elumuutev teejuht, mis õpetab teile, kuidas saada teiste inimeste südameid ja mõtteid mõjutada. Raamat hõlmab mitmeid põhiteemasid, mis on endiselt tänapäevalgi olulised, sealhulgas inimlike vajaduste mõistmine, konfliktide lahendamine, kriitika oskuslik käsitsemine ja enesekindluse arendamine.

Üks raamatu võtmeteemasid on mõtteviisi olulisus. Carnegie toob esile, et see, kuidas me mõtleme ja suhtume teistesse inimestesse, määrab meie õnne ja edukuse. Ta annab praktilisi nõuandeid selle kohta, kuidas saada teiste inimeste usaldust ja luua sügavaid ja tervislikke suhteid nii isiklikus kui ka tööalases elus.

Raamat sisaldab ka hulgaliselt näiteid ja lugusid kuulsate inimeste elust, kes on oma elus edu saavutanud, tänu Carnegie’i õpetustele. Need lood aitavad teil mõista, kuidas rakendada raamatus jagatud põhimõtteid oma igapäevaelus.

Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi on saanud ülemaailmseks fenomeniks, ja seda õigusega. Selle raamatu õpetused on endiselt ajatud ja rakendatavad, aidates teil saavutada suuremat edu ja õnne oma elus. Olgu teie eesmärgiks paremad isiklikud suhted või edukam karjäär, see raamat on teile hindamatuks abiks.

Nii et kui soovite saada rohkem sõpru, luua tugevamaid suhteid ja saavutada mõjuvõimu oma elus, siis ärge jätke Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi lugemata. See raamat on teejuht, mis viib teid edu ja õnne poole, mida olete alati soovinud.

Lisainfo

Kaal 0,189 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1991

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

183

ISBN

5797903431

Seisukord

Hea

Ostukorv