Maalri käsiraamat

Maalri käsiraamat on praktiline juhend, mis pakub põhjalikku teavet maalritööde, tapeetimise ja klaasimise kohta. Raamat sisaldab vajalikku teavet tööks vajalike materjalide, tööriistade ja mehhanismide kohta, samuti annab see ülevaate värvisegudest ja nende valmistamisest. Lisaks käsitleb see erinevaid töid, mida saab teha nii mehhanismide abil kui ka käsitsi. Raamat hõlmab ajanorme, hindeid ja defekte, mis võivad tekkida värvkatete ja tapeeditud pindade korral.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300062 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Maalri käsiraamat on oluline juhend kõigile, kes soovivad mõista ja täiuslikult valdada maalritöid, tapeetimist ja klaasimist. See raamat pakub kogu vajalikku teavet tööks vajalike materjalide, tööriistade ja mehhanismide kohta, muutes selle ideaalseks abivahendiks nii algajatele kui ka kogenud maalritele.

Lisaks põhiteabele sisaldab raamat ka mitmesuguseid värvisegude retsepte ja nende valmistamise viise, aidates lugejatel saavutada soovitud värvi ja tekstuuriga tulemused. Käsitletud on nii masinatega kui ka käsitsi tehtavaid maalri-, tapeetimis- ja klaasimistöid, hõlmates erinevaid tehnikaid ja meetodeid.

Raamatus leidub ka oluline teave põhiliste maalritööde ajanormide ja hindamise kohta, mis on kasulik erinevates projektides töötavatele spetsialistidele. Lisaks sellele käsitletakse värvkatete ja tapeeditud pindade defekte, nende põhjuseid ning nende kõrvaldamise võimalusi, aidates lugejatel tegeleda probleemidega ja saavutada professionaalseid tulemusi.

Kokkuvõttes on Maalri käsiraamat kõikehõlmav teejuht, mis aitab nii algajatel kui ka kogenud maalritel oma oskusi täiustada ning saavutada suurepäraseid tulemusi maalritööde, tapeetimise ja klaasimise valdkonnas. Selle raamatu abil saate nõuandeid, juhiseid ja praktilist teavet, mis aitavad teil saada tõeliseks eksperdiks selles valdkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Mõõtmed 17,3 × 11,5 × 2,2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1962

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

344

Seisukord

Väga hea

Ostukorv