Eesti ala mõisate nimestik

Eesti ala mõisate nimestik on teatmeteos, mis pakub põhjalikku ülevaadet Eestis asunud mõisatest, nende ajaloost ja iseloomust. See raamat sobib ideaalselt ajaloo- ja kultuurihuvilistele, genealoogidele ning kõigile, kes soovivad avastada Eesti rikkalikku mõisapärandit.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas Eesti ala mõisad said oma nime? Kas olete uudishimulik nende ajaloo ja pärandi suhtes? Kui jah, siis Eesti ala mõisate nimestik on teie jaoks ideaalne teatmeteos.

See põhjalik raamat sisaldab kõike, mida peate teadma Eestis asunud mõisate kohta, alates nende saksakeelsetest nimedest kuni nende ajaloo ja iseloomuni. Iga mõisa kohta on esitatud detailne teave, mis aitab teil paremini mõista nende olulisust Eesti ajaloos. Mõisate nimestik on esitatud alfabeetilises järjekorras, mis muudab konkreetse mõisa leidmise kiireks ja lihtsaks.

Miks peaks Eesti ala mõisate nimestik teie raamaturiiulis olema? Siin on mõned põhjused:

Ajalooline rikkus: Raamat viib teid ajas tagasi ja tutvustab teile Eesti mõisate varasemat tähtsust ning nende rolli ühiskonnas.

Genealoogia uurimine: Kui olete huvitatud oma perekonna ajaloost, siis võib see raamat aidata teil leida seoseid mõisate ja teie esivanemate vahel.

Kultuuripärand: Mõisad on oluline osa Eesti kultuuripärandist, ja selle raamatu kaudu saate paremini mõista nende kultuurilist tähendust.

Teadmiste rikkus: Eesti ala mõisate nimestik on täis teadmisi ja huvitavat teavet, mis võib teid lumma viia ja uusi teadmisi avada.

Selle raamatu lummusesse jääte te kindlasti, kui hakkate sukelduma Eesti mõisate maailma. Olgu teie huvi ajaloo, kultuuri või perekonna ajaloo vastu, see raamat pakub teile hindamatut teavet ja uusi avastusi.

Avastage Eesti mõisate salapärane maailm ja lisage Eesti ala mõisate nimestik oma raamaturiiulisse juba täna. See raamat on teie võti minevikku ja avab uksed põnevatele avastustele.

Lisainfo

Kaal 0,221 kg
Mõõtmed 21,5 × 14,5 × 1 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1981

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

192

Seisukord

Hea

Ostukorv