Astronoomia õpik keskkooli XI klassile

Õpik pakub gümnaasiumiõpilastele põhjalikku sissejuhatust astronoomiasse. Raamat katab teemad alates taevaskerast ja maast kuni päikesesüsteemi, tähtede ja universumi ehituseni, pakkudes selget ülevaadet astronoomia põhiprintsiipidest ja uurimismeetoditest. See on ideaalne allikas noortele teaduse entusiastidele, kes soovivad sukelduda astronoomia imelisse maailma.

4,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 4 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Astronoomia õpik keskkooli XI klassile / Boriss Aleksandrovitš Vorontsov-Veljaminov

Õpik käsitleb astronoomia põhiteemasid, olles mõeldud eelkõige gümnaasiumiõpilastele. Raamat jaguneb mitmeks osaks, pakkudes terviklikku ülevaadet astronoomia valdkonnast.

Esimene peatükk keskendub taevaskerale ja maale, tutvustades lugejatele astronoomia alustalasid. Järgnevalt käsitletakse päikese aastast ringkäiku ja maa liikumist, mis on oluline aja ja geograafiliste koordinaatide määramisel. Raamat uurib ka teadusliku maailmavaate arengut, mis on oluline kontekst kõigile astronoomia huvilistele.

Lisaks tutvustatakse universumi uurimise põhilisi meetodeid, pakkudes selget arusaama, kuidas astronoomilisi nähtusi uuritakse ja mõistetakse. Päikesesüsteemi peatükk annab ülevaate meie päikesesüsteemi koosseisust ja omadustest, samal ajal kui tähed ja universumi ehituse peatükid avavad ukse kaugemate kosmiliste struktuuride maailma.

Viimases osas käsitletakse taevakehade tekkimist ja arengut, andes ülevaate tähtede ja planeetide sünnist ning nende evolutsioonist universumis. “Astronoomia: õpik keskkooli XI klassile” on suurepärane ressurss noortele teadushuvilistele, pakkudes vajalikke teadmisi ja süvendades huvi astronoomia vastu.

Lisainfo

Kaal 0,287 kg
Mõõtmed 23 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1951

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

208

Seisukord

Väga halb

Ostukorv