Vana maamaja käsiraamat

Vana maamaja. Käsiraamat on hindamatu juhend kõigile, kes soovivad taastada, renoveerida või ehitada uuesti üles vanu maamajasid Eestis. Raamat toob välja rikkaliku teadmiste pagasi, mis on kogutud Eesti Vabaõhumuuseumi teadurite ja spetsialistide koostöös, ning see on esimene omataoline väljaanne Eestis.

Lugejatele avaneb põhjalik ülevaade eesti taluhoonete arengust 19. sajandi keskpaigast kuni Teise maailmasõjani, samuti saab teada, mida tuleks arvestada enne, kui ehitustööd päriselt algavad, ja pakutakse praktilisi lahendusi hoolduse ja ehituse jaoks.

34,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400077 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Vana maamaja käsiraamat 2012 / koostanud Joosep Metslang

Kas olete unistanud omaenda maamajast, mis on täis ajalugu ja isikupära? Vana maamaja. Käsiraamat viib teid samm-sammult läbi maamaja taastamise, renoveerimise ja ehitamise keerukate protsesside. See raamat on tõeline aare neile, kes soovivad taaselustada Eesti traditsioonilisi maamajasid ja avastada nende kultuurilist rikkust.

Raamat annab lugejatele sügava ülevaate eesti taluhoonete arenguloost, aidates mõista nende arhitektuuri ja funktsiooni läbi aegade. Lisaks antakse olulist teavet selle kohta, mida tuleks arvestada, enne kui hakkate ehitusprojekti ellu viima, käsitledes nii kontseptsiooni kui ka ehitusõigust.

Kuid raamatu tõeline väärtus seisneb selle praktilistes nõuannetes ja lahendustes maamaja taastamiseks ja hooldamiseks. Teile esitatakse võimalikud lahendused ehitustöödeks, käsitledes nii hooldustöid kui ka suuremaid ehitusprojekte. Oluline on märkida, et igal maamajal on oma ainulaadsed omadused, ja raamat julgustab lugejaid lähtuma iga hoone individuaalsetest väärtustest.

Vana maamaja. Käsiraamat on illustreeritud rohkem kui 400 fotoga, mis aitavad lugejatel mõista protsesse ja ettevalmistusi, mis on vajalikud vanade maamajade säilitamiseks ja uuesti ellu äratamiseks. See raamat on ideaalne juhend igale entusiastlikule majaomanikule ja kõigile, kes soovivad avastada Eesti rikkalikku maamajade pärandit.

Lisainfo

Kaal 0,92 kg
Mõõtmed 24,8 × 18,7 × 2,4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2012

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

293

Ostukorv