Vanamees ja meri

Vanamees ja meri on Ernest Hemingway suurepärane lühiromaan, mis jutustab liigutava loo vana kaluri ja hiiglasliku marliini võitlusest. See sügav ja mitmetahuline teos avab inimelu ja looduse vastastikust suhet ning inimese igavest soovi võidelda elu raskuste vastu.

10,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300155 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Vanamees ja meri on lugu vana kaluri Santiago võitlusest hiiglasliku marliiniga. Romaan viib teid Kuuba vetesse, kus Santiago otsustab minna välja sügavikule, lootes püüda suure kalasaagi, mis toob talle jälle edu ja väärikuse. Santiago on elus juba palju kogenud, kuid tema soov püüda midagi suurt ja olulist pole kunagi hääbunud.

Hemingway oskus kirjeldada loodust ja inimkarakterit tuleb säravalt esile selles lühiromaanis. Santiago on tugev ja visalt võitlev vanamees, kes ei karda elu väljakutseid. Marliin, keda ta püüab, esindab looduse võimsust ja saladusi ning nende vastasseis moodustab romaani südame.

Kuid Vanamees ja meri on palju enamat kui lihtsalt kalapüügi lugu. See on allegooria inimese ja looduse vastastikusest suhtest, igavestest soovidest ja elu keerdkäikudest. Santiago võitlus marliiniga saab kangelaslikuks võitluseks, mis kõneleb inimkonna järjekindlusest ja lootusest, isegi kui elu viskab ette raskusi ja katsumusi.

Hemingway meisterlik stiil haarab lugeja kaasa Santiago elu dramaatikasse ja kangelaslikkusesse. Teos on kirjanduslik klassika, mis on liigutanud ja inspireerinud lugejaid üle maailma aastakümneid. Kui otsite lugemist, mis puudutab sügavaid teemasid ja inimloomuse saladusi, siis Vanamees ja meri on teie jaoks ideaalne valik.

Seega, kallid raamatusõbrad, haarake kinni sellest sügavast ja haaravast teosest ning sukelduge lugu vanamehest, kes ei anna kunagi alla. Ernest Hemingway Vanamees ja meri on raamat, mis jääb teie südamesse ja mõtetesse kauaks.

Lisainfo

Kaal 0,097 kg
Mõõtmed 20,3 × 13 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1985

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

88

ISBN

9.78992E+12

Seisukord

Hea

Ostukorv