Vältimatu abi käsiraamat

Vältimatu abi käsiraamat on tervishoiualane juhend, mille eestikeelne tõlge põhineb Soome Arstide Liidu originaalväljaandel. Raamat on kriitilistes terviseseisundites oluline abivahend, pakkudes asjatundlikku abi ja juhiseid nii haiguse kulgu kui ka prognoosi määramisel.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300374 Kategooria:

Kirjeldus

Vältimatu abi käsiraamat on väärtuslik tervishoiualane juhend, mille eestikeelne tõlge põhineb Soome Arstide Liidu originaalväljaandel. See raamat on tervishoiuvaldkonnas väga oluline, kuna kriitilistes terviseseisundites on õigeaegne ja asjatundlik abi otsustav haiguse kulgemise ja prognoosi määramisel.

Raamat on suunatud kõikidele arstidele ning selles on konspektiivselt esitatud juhised ja soovitused kõige sagedamini esinevate kriitiliste seisundite raviks, jaotatuna erinevate organisüsteemide ja nosoloogiliste üksuste järgi. See võimaldab arstidel kiiresti leida vajalikku teavet ja juhiseid erinevate hädaolukordade lahendamiseks.

Vältimatu abi käsiraamat on aastate jooksul saavutanud suure populaarsuse Soome arstide seas ja on saanud bestselleriks. Selle tõlge eesti keelde toob selle väärtusliku teabe kättesaadavaks ka eestikeelsele meditsiinivaldkonnale.

Lisainfo

Kaal 0,398 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1,5 cm
Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1994

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

291

ISBN

998582900X

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv