-25%

Leaders

Stanley McChrystali Leaders lükkab ümber traditsioonilised juhtimismüüdid, keskendudes kolmeteistkümnele suurele juhile. Näitab ta, kuidas tõeline juhtimine on keerukas ja mitmekesine, ja kuidas tõhus juhtimine sõltub situatsioonist.

Original price was: 22,00 €.Current price is: 16,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Leaders / Jason Mangone, Jeff Eggers, Stanley Mcchrystal

Neljatärni kindralina pensionile jäänud Stan McChrystal uurib oma raamatus “Leaders”, mida tõeline juhtimine tegelikult tähendab, lükates ümber palju müüte, mis selle kontseptsiooni ümber on tekkinud. Ta keskendub kolmeteistkümnele suurele juhile, näidates, et tavaliselt ei ole nende eludest tehtavad järeldused need õiged.

Raamatus käsitletud juhid hõlmavad asutajaid nagu Walt Disney ja Coco Chanel, fanaatikuid nagu Maximilien Robespierre ja Abu Musab Zarkawi, võimukandjaid nagu Margaret Thatcher ja Boss Tweed. Teised profiilis käsitletud juhid on geenius Albert Einstein ja Leonard Bernstein, reformaatorid Martin Luther ja Martin Luther King Jr. ning kangelased Harriet Tubman ja Zheng He.

Lõpuks väidab McChrystal, et erinevad keskkonnad nõuavad erinevaid juhte ja järgijad valivad vajaliku juhi. Pürgivaid juhte teenitakse kõige paremini mitte õppides omandama standardset juhtimisomaduste komplekti, vaid õppides iga olukorra jaoks nõutavat eristama.

Lisainfo

Kaal 0,338 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 3,5 cm
Autor

, ,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2019

Keel

Kirjastus

ISBN

9780241336342

Ostukorv