Traktoristi ABC

Traktoristi ABC on praktiline käsiraamat, mis tutvustab erinevaid traktoreid ja nendega kasutatavaid põllutöömasinaid ning -riistu. Raamat katab traktorite juhtimise, hooldamise, põllutöömasinate ja -riistade tööprotsessi ning ohutusnõuded.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Traktoristi ABC on praktiline juhend, mis on mõeldud traktoristidele ja põllumajandusõppeasutustes õppijatele, kes soovivad mõista ja omandada põllumajandusliku traktori ja sellega seotud masinate ning tööriistade kasutamise põhitõdesid.

Raamatus tutvustatakse mitmeid erinevaid traktorimudeleid, sealhulgas T-16M, T-25, T-40A, MT3-50, MT3-52 ja T-74. Lisaks keskendub raamat ka nende traktorite juhtimisseadmetele, käivitamisele ja tehnilisele hooldusele. See sisaldab praktilisi juhiseid traktori põllumajanduslike masinate ja tööriistade kinnitamiseks ning nendega töötamiseks.

Raamatu sisu hõlmab traktorite tehnilist hooldust, hoiustamist ja ohutusnõudeid. Samuti selgitatakse üksikasjalikult, kuidas valmistada ette põllumajandustöid ja millised on ohutusmeetmed traktori ja sellega seotud seadmete kasutamisel.

Traktoristi ABC on praktiline ja informatiivne käsiraamat, mis aitab traktoristidel ja põllumajandustehnikaga töötavatel isikutel olla paremini ettevalmistatud ja teadlikumad traktori kasutamise ja hoolduse osas. See on väärtuslik ressurss neile, kes tegelevad põllumajandustöödega.

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Mõõtmed 21 × 13,5 × 1,5 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1975

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

224

Seisukord

Hea

Ostukorv