Põhjala müstika ja maagia

Põhjala müstika ja maagia autorilt Freya Aswynn on põnev teejuht Põhjala mütoloogia sügavustesse ja ruunikirjade salapärasesse maailma. See raamat aitab lugejatel paremini mõista Põhjala kultuuri ja müstikat ning selgitab ruunikirjade tähendust. Kui olete huvitatud Põhjala pärandist ja soovite avastada selle müstilisi aspekte, siis on see raamat just teile. Autor avab ukse ajalooliste ja kultuuriliste teadmiste maailma ning aitab teil paremini mõista Põhjala rikkalikku pärandit.

12,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Freya Aswynni Põhjala müstika ja maagia on haarav ja sügavalt informeeriv teos, mis viib lugeja põnevale avastusretkele Põhjala mütoloogia ja maagia maailma. Autori kirg ja ekspertiis sellel teemal annavad teosele sügavuse ja tähenduse, mis haarab lugeja kaasa muistsete lugude ja saladuste kaudu.

Raamat annab üksikasjaliku ülevaate Põhjala müstikast ja mütoloogiast, aidates lugejal mõista selle keerulist ja intrigeerivat maailma. Freya Aswynn avab ukse vanade juttude ja jumalate maailma ning seletab nende tähendust ning olulisust nii muistsele kui ka tänapäevasele Põhjala kultuurile.

Üks raamatu silmapaistvamaid osi on ruunikirjade uurimine. Autor selgitab põhjalikult ruunikirjade tähendust ja kasutamist, aidates lugejal mõista nende sügavamat sõnumit ja maagilist potentsiaali. See on hindamatu teave neile, kes soovivad sukelduda Põhjala maagia maailma ja kasutada ruunikirju oma isiklikul vaimsel teekonnal.

Raamat ei piirdu ainult mineviku uurimisega, vaid viib lugeja kaasa ka tänapäeva, selgitades, kuidas Põhjala müstika ja maagia on jätkuvalt olulised tänapäeva maailmas. See annab lugejatele praktilised näpunäited ja juhised, kuidas kasutada Põhjala mütoloogiat ja maagiat oma igapäevaelus, aidates neil leida tähendust ja juhatust oma teekonnal.

Kokkuvõttes on Põhjala müstika ja maagia väärtuslik teos neile, kes soovivad süvitsi uurida Põhjala kultuuri ja pärandit ning mõista selle mütoloogia ja maagia sügavamat tähendust. Freya Aswynn pakub lugejatele põhjalikku ja haaravat kogemust, mis avab uksed muistsete saladuste ja vaimsete teadmiste maailma.

Lisainfo

Kaal 0,268 kg
Mõõtmed 19,7 × 13,7 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

270

Seisukord

Hea

Ostukorv