Sissejuhatus raamatupidamisse : raamatupidamise alused

“Sissejuhatus raamatupidamisse: raamatupidamise alused” on põhjalik õpik, mis tutvustab lugejatele raamatupidamise olulisust, aluspõhimõtteid ja tehnikaid. Autorid Mare Rebane ja Anu-Ell Visberg viivad lugejad läbi oluliste teemade, alustades majandusarvestuse arenguloost kuni raamatupidamise korraldamiseni ettevõtetes

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300915 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Sissejuhatus raamatupidamisse: raamatupidamise alused / Mare Rebane ja Anu-Ell Visberg

Raamat on kõikehõlmav õpik, mis on mõeldud neile, kes soovivad mõista raamatupidamise põhialuseid ja tegeleda selle valdkonnaga. Autorid Mare Rebane ja Anu-Ell Visberg pakuvad lugejatele põhjalikku sissejuhatust raamatupidamisse, hõlmates erinevaid teemasid ja kontsepte alates majandusarvestuse arenguloost kuni raamatupidamise praktiliste aspektideni.

Raamat algab majandusarvestuse arengu ja tähtsuse selgitamisest ning raamatupidamise ülesannete tutvustamisest. Seejärel liigub õpik edasi põhimõistete juurde, nagu raamatupidamisbilanss, kontod ja kahekordne kirjendamine. Lugejad saavad teada, kuidas dokumenteerida majandustehinguid ja registreerida neid arvestusregistrites ning millised on erinevad raamatupidamissüsteemid ja nende eesmärgid.

Aruandlus on samuti oluline osa raamatupidamisest, ja õpik selgitab, kuidas koostada erinevaid finantsaruandeid. Raamat keskendub ka raamatupidamise korraldamisele ettevõtetes ja raamatupidamise sise-eeskirjadele, mis aitavad tagada raamatupidamise efektiivsust ja korrektsust.

“Sissejuhatus raamatupidamisse: raamatupidamise alused” on ideaalne õpik nii algajatele kui ka neile, kes soovivad oma teadmisi raamatupidamises täiendada. See pakub põhjalikku teavet raamatupidamise aluste kohta ja aitab lugejatel mõista raamatupidamise olulisust ärimaailmas. Lisaks sisaldab raamat ka viiteid kirjandusele, mis võimaldab edasisteks uuringuteks ja süvendamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,148 kg
Mõõtmed 23,5 × 16,5 × 0,5 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1996

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

74

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Ostukorv