Punane terror ja Läänemaa. 8 : täiendusi ja täpsustusi seniavaldatule – Voldemar Pinn

Punane terror ja Läänemaa 8. Täiendusi ja täpsustusi seni avaldatule on haarav raamat, mis keskendub reetmisele, reetjatele ja ajaloolisele taustale Eestis. Autor Voldemar Pinn käsitleb ka Eesti vabadusvõitleja Johan Pitka elu ja saatust ning paljastab sündmused, mis on seni avalikkuse eest varjul püsinud.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300301 Kategooria:

Kirjeldus

Punane terror ja Läänemaa 8. Täiendusi ja täpsustusi seni avaldatule on märgilise tähtsusega raamat, mis avab uksed minevikku ja valgustab olulisi sündmusi Eesti ajaloos. Autor Voldemar Pinn keskendub reetmise, reetjate ja süütult hukkunud inimeste teemadele ning jutustab rahva vastuhakust ja põgenemisest kurjategijate käest.

Raamatus paljastatakse legendaarse Eesti vabadusvõitleja Johan Pitka saatuse saladused ning tuuakse esile sündmused, mis on seni olnud varjul eesti publitsistikas ja historiograafias. Johan Pitka lugu on ülimalt oluline osa Eesti ajaloost ja iseseisvusvõitlusest ning see raamat heidab uut valgust tema elule ja panusele Eesti iseseisvuse nimel.

Voldemar Pinni raamat on kaasahaarav ja informatiivne allikas kõigile ajaloohuvilistele ning neile, kes soovivad mõista Eesti ajalugu, eriti punase terrori ja iseseisvusvõitluse keerukaid aspekte. Punane terror ja Läänemaa 8. Täiendusi ja täpsustusi seni avaldatule avab uusi vaatenurki minevikule ja aitab süvendada arusaamist Eesti ajaloost ja selle mõjutajatest.

Lisainfo

Kaal 0,81 kg
Mõõtmed 20 × 14,5 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1991

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

37

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv