Sisepõlemismootorid

Sisepõlemismootorid on J. Ivandi poolt kirjutatud raamat, mis keskendub sisepõlemismootorite teoreetilistele põhimõtetele ja annab alused nende mootorite arvutamiseks ja konstrueerimiseks. See raamat eristub varasemast sellealasest kirjandusest, kuna keskendub eelkõige teooriale ja põhimõtetele.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300411 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Sisepõlemismootorid on J. Ivandi kirjutatud raamat, mis keskendub sisepõlemismootorite toimimise teoreetilistele põhimõtetele ja annab lugejatele aluse mootorite arvutamiseks ja konstrueerimiseks. Raamat avaldati 1954. aastal Eesti Riikliku Kirjastuse poolt.

Sisepõlemismootorid on oluline osa masinate ja transpordivahendite jõuallikatest ning nende põhimõtete mõistmine on oluline inseneridele, mehaanikutele ja kõigile, kes tegelevad mootorite konstrueerimise või hooldusega. Raamat eristub varasemast sellealasest kirjandusest, kuna keskendub eelkõige teooriale ja põhimõtetele, aidates lugejatel paremini mõista sisepõlemismootorite tööd.

Raamat võib olla kasulik nii õppematerjalina inseneriõppe tudengitele kui ka praktikutele, kes soovivad oma teadmisi mootorite alal täiendada. Autor annab põhjaliku ülevaate mootorite tööpõhimõtetest, mis võib olla aluseks edasisteks uurimusteks ja mootorite optimeerimiseks. Kuigi raamat ilmus 1954. aastal, võib see siiski sisaldada põhilisi põhimõtteid, mis on jätkuvalt asjakohased ja kasulikud mootorite alal töötavatele inimestele.

Lisainfo

Kaal 0,991 kg
Mõõtmed 26,5 × 18 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1954

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

545

Seisukord

Hea

Ostukorv