Esimesi katseid raadioelektroonikas

Viktor Borissovi Esimesi katseid raadioelektroonikas on praktiline raamat, kus tutvustatakse lihtsate helisagedusvõimendite, raadiovastuvõtjate ja mõõteriistade ehitust ja talitlust. Raamatus leidub juhiseid erinevate lülituste konstrueerimiseks ja häälestamiseks, suunatud noortele elektroonikahuvilistele ja raadiotehnika algajatele.

5,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300890 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Esimesi katseid raadioelektroonikas / Viktor Borissov

Viktor Borissovi raamat Esimesi katseid raadioelektroonikas on praktiline juhend, kus autor tutvustab lihtsate helisagedusvõimendite, raadiovastuvõtjate ja mõõteriistade ehitust ning nende talitlust. Raamat on struktureeritud praktiliste katsete vormis, andes lugejatele võimaluse mõista elektroonika põhimõtteid läbi praktiliste tegevuste. Lisaks sisaldab see juhiseid erinevate lülituste konstrueerimiseks ja häälestamiseks.

Raamat on suunatud õpilastele, kes huvituvad elektroonikast ja raadiotehnikast ning soovivad saada praktilist kogemust ja teadmisi nendes valdkondades. See on kasulik materjal algajatele elektroonikahuvilistele, kes soovivad mõista elektroonika põhialuseid praktilisel viisil ning teha esimesi samme raadioelektroonika valdkonnas. Borissovi raamat pakub lihtsasti mõistetavat teavet ja juhiseid, mis aitavad algajatel mõista elektroonika aluseid ning julgustavad neid katsetama ja avastama raadioelektroonika põnevust.

Lisainfo

Kaal 0,103 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1988

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

108

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Ostukorv