Shanti Devi

Sture Lönnerstrandi Shanti Devi. Ühe reinkarnatsiooni lugu on haarav teos, mis dokumenteerib Shanti Devi hämmastavat reinkarnatsioonikogemust. Raamat pakub lugejatele võimalust süveneda üksikasjalikult tõendatud reinkarnatsioonijuhtumisse, mis avab ukse tõele elu alguse ja lõpu kohta.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300505 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Sture Lönnerstrandi Shanti Devi. Ühe reinkarnatsiooni lugu on haarav ja mõtlemapanev teos, mis viib lugejad sügavale reinkarnatsiooni saladustesse. Raamat dokumenteerib Shanti Devi uskumatut kogemust, pakkudes tõestust, et elu ja surm on vaid osa suuremast tsüklist.

Shanti Devi reinkarnatsioonikogemus on hästi dokumenteeritud ja pakub hindamatut teejuhti neile, kes otsivad vastuseid elu suurimatele küsimustele. Teos näitab selgelt, et sünni ja surma vahelised piirid pole absoluutsed ning et reinkarnatsioon võib olla tegelikkus, mitte lihtsalt müüt või uskumus.

Autor sukeldub sügavale Shanti Devi loo detailidesse, paljastades tema mälestused eelnevast elust ja tema hämmastava võime mäletada üksikasjalikke sündmusi oma varasemast elust. Raamat heidab valgust sellele, kuidas reinkarnatsioon ei mõjuta mitte ainult ühte inimest, vaid ka laiemat inimkonda.

Shanti Devi. Ühe reinkarnatsiooni lugu avab ukse sügavamatele küsimustele elu tähenduse ja eksistentsi kohta. See teos kutsub lugejaid kaasa mõtlema ja kaaluma võimalust, et elu on palju keerulisem ja rikkalikum, kui esmapilgul võib tunduda. Lönnerstrandi raamat on avastusretk reinkarnatsiooni salapärasesse maailma, mis paneb kahtlema traditsioonilistes arusaamades elu ja surma piiridest.

Lisainfo

Kaal 0,215 kg
Mõõtmed 19,5 × 14 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1996

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

183

ISBN

998581245x

Seisukord

Hea

Ostukorv