Enesetäiustamise kunst

Raamat on praktiline ja informatiivne ja aitab lugejatel paremini mõista enesetäiustamise tehnikaid ja võimalusi. Raamatus käsitletakse erinevaid aspekte, alates tähelepanu teravdamisest ja keskendumisest kuni meeleolu juhtimise ja stressi maandamiseni.

9,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Enesetäiustamise kunst / Vladimir Levi

Vladimir Levi raamat Enesetäiustamise kunst on tark ja kasulik teejuht isikliku arengu ja heaolu suunas. Autor jagab väärtuslikke teadmisi ja praktilisi nõuandeid selle kohta, kuidas paremini mõista ja kasutada enesetäiustamise tehnikaid, et saavutada oma eesmärke ning tunda end rahulolevana.

Raamatus keskendutakse mitmetele olulistele aspektidele, alates tähelepanu teravdamisest ja keskendumisoskuste arendamisest kuni stressi maandamiseni. Lugejad saavad teada, kuidas treenida mälu, arendada oma fantaasiat ja loomingulisust ning leida tõhusaid viise kiireks ja sügavaks lõdvestumiseks.

Samuti arutleb autor, kuidas parandada suhteid nii tööl kui ka lähedastega ning kuidas võtta end kokku keeruliste väljakutsete ja raskuste ületamiseks. Lisaks uuritakse, kuidas juhtida oma alateadvust ja tõsta toonust ning töövõimet. Seksuaalprobleemide lahendamisele pööratakse samuti tähelepanu.

Enesetäiustamise kunst on kasulik lugemine kõigile, kes soovivad arendada isiklikku potentsiaali ja tunda end paremini igapäevaelus. Raamat pakub praktilisi näpunäiteid, mis aitavad lugejatel saavutada enesetäiustamise eesmärke ja elada täisväärtuslikumat elu.

Lisainfo

Kaal 0,217 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1995

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

262

Seisukord

Väga hea

Ostukorv