Valimik liidu rahvaste tantse 1948

Valimik Liidu rahvaste tantse on väärtuslik ressurss tantsuhuvilistele ja tantsukollektiividele. Raamat rikastab repertuaari erinevate vene rahvaste tantsudega, andes üksikasjalikud juhised sammude ja liigutuste kohta

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300202 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Valimik Liidu rahvaste tantse on kohustuslik ressurss tantsuhuvilistele ja tantsukollektiividele, kes soovivad tutvuda ja esitada erinevate vene rahvaste traditsioonilisi tantse. See raamat on mõeldud selleks, et rikastada tantsukollektiivide repertuaari, mitmekesistades etendusi ja tutvustades vennasvabariikide rahvaloomingulist tantsukultuuri.

Raamatus leidub üksikasjalikke kirjeldusi vene rahvatantsude sammudest ja liigutustest. See on suurepärane teejuht neile, kes soovivad õppida ja esitada erinevaid vene rahvaste tantse autentsel viisil. Tantsude kirjeldused aitavad tantsijatel mõista igat sammu ja liigutust ning anda oma esitustele autentsus ja emotsionaalne sügavus.

Valimik Liidu rahvaste tantse võimaldab tantsijatel sukelduda vene kultuuri ja rahvaste rikkalikku tantsupärandisse. Raamat pakub inspiratsiooni ja juhiseid tantsukollektiividele ning aitab tantsuhuvilistel avastada erinevate vene rahvaste kultuurilist mitmekesisust ja tantsutraditsioone.

See raamat on väärtuslik ressurss, mis toob vene rahvaste tantsud tantsijatele kogu maailmas lähemale, aidates neil mõista ja austada erinevate kultuuride tantsukultuuri. Olgu see teie teejuht põnevale tantsuretkele ja avastage vene rahvaste tantsude ilu ja rikkus.

Lisainfo

Kaal 0,188 kg
Mõõtmed 20 × 14 × 1 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1948

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

134

Seisukord

Väga hea

Ostukorv