Raamatupidamise raudwara

Richard Barkeri „Raamatupidamise Raudwara“ on selge ja arusaadav juhend raamatupidamise põhitõdedele, mõeldud eelkõige juhtidele, alustavatele ettevõtjatele ja ärijuhtimise tudengitele. Teos eemaldab raamatupidamise keerukuse, tuues esile selle valdkonna elegantsed ja olulised kontseptsioonid, saades kiitust juhtivatelt äri- ja haridusasutustelt.

18,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400300 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Raamatupidamise raudwara / Richard Barker

Autor Richard Barker toob esile raamatupidamise põhitõed selges ja lihtsas keeles, muutes selle hädavajalikuks lugemiseks kesk- ja tippjuhtidele, alustavatele ettevõtjatele ning ärijuhtimist õppivatele tudengitele. Raamat annab sügava, kuid lihtsasti mõistetava ülevaate raamatupidamise põhimõistetest ja praktikatest, mis on vajalikud edukaks ärijuhtimiseks.

Barker, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud raamatupidamise ekspert, on loonud teose, mis eemaldab raamatupidamise keerukuse ja toob esile selle valdkonna elegantsed ja olulised kontseptsioonid. Tema selge ja arusaadav kirjutamisstiil on saanud kiitust nii Harvard Business Review’st kui ka INSEAD Ülikoolist, muutes selle raamatu väärtuslikuks ressursiks igaühele, kes soovib mõista raamatupidamise maailma.

Lisainfo

Kaal 0,353 kg
Mõõtmed 18,5 × 13,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2017

Keel

Kirjastus

ISBN

9789949970018

Ostukorv