Eesti skulptuur

Eesti skulptuur on kaunis ja mitmekülgne kunstialbum, mis annab põhjaliku ülevaate eesti skulptuuri arengust möödunud sajandi lõpust tänapäevani. Koostanud Leonhard Soonpää on kureerinud albumisse 152 reproduktsiooni eesti skulptuurikunsti paremikust, pakkudes kunstihuvilistele võimaluse avastada ja tunnustada mitmeid andekaid kunstnikke.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300230 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Eesti skulptuur – album – ülevaade eesti skulptuuri arengust möödunud sajandi lõpust tänapäevani

Eesti skulptuur on kaunilt koostatud kunstialbum, mis avab ukse eesti skulptuurikunsti imelisse maailma. Koostanud Leonhard Soonpää on loonud teose, mis käsitleb skulptuuri arengut möödunud sajandi lõpust tänapäevani. Albumisse on valitud 152 reproduktsiooni, mis moodustavad eesti skulptuuri paremiku antud ajavahemikul.

Teose sisu on rikkalik ja mitmekesine, hõlmates erinevaid stiile, tehnikaid ja kunstnikke, kes on kujundanud eesti skulptuurimaastikku. Kunstnikud on valitud nende loomingulise väljendusjõu ja olulisuse alusel, luues albumi, mis toob esile mitmeid andekaid ja innovaatilisi skulptoreid.

Albumi eessõna ja annotatsioonid on esitatud mitmes keeles – eesti, vene, saksa ja inglise keeles, mis muudab selle kättesaadavaks laiemale kunstihuviliste ringile nii Eestis kui ka väljaspool. Sel moel avaneb album võimalus tutvuda mitte ainult kunstiteoste endiga, vaid ka saada põhjalikumat arusaamist nende loomise kontekstist ja kunstnikest.

Eesti skulptuur on mitte ainult visuaalne nauding, vaid ka hariv teos, mis rikastab lugeja arusaama eesti kunstipärandist. See on suurepärane lisand igale kunstikollektsioonile ja sobib nii kunstiekspertidele kui ka lihtsalt kunstinautlejatele, kes soovivad avastada eesti skulptuuri mitmekesisust ja võlu. Las see album inspireerib sind avastama skulptuurikunsti võlu ning sukelduma eesti kunstnike loodud meistriteoste maagilisse maailma.

Lisainfo

Kaal 1,555 kg
Mõõtmed 35 × 27,5 × 2,2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1967

Keel

, , ,

Kirjastus

Lehekülgede arv

224

Seisukord

Halb

Ostukorv