Kus sa olid, Adam?

Heinrich Bölli romaan Kus sa olid, Adam? on sünge ja mõtlemapanev ajalooline teos, mis kujutab Teise maailmasõja lõpuperioodi Saksamaal. Autor kirjeldab sõja lõppfaasi absurdi, lootusetust ja hirmu, käsitledes samal ajal ka moraalseid dilemmasid.

19,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 19 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300022 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kus sa olid, Adam? on Heinrich Bölli kirjutatud romaan, mis viib lugeja Teise maailmasõja lõpuperioodi Saksamaale. See teos on sünge ja mõtlemapanev pilguheit sõja lõpule ning selle mõjule inimeste eludele ja moraalile.

Sõja viimane etapp on käes, ja Saksamaa kunagine hiiglaslik sõjavägi on hääbumas. Kuid ometi käib kaose keskel mõttetu sõdureid rindele saatmine, juute evakueerimine, pidevad tulistamised ja pommitamised ning üksnes surm tundub neid kõiki ühendavat. Heinrich Böll maalib oma romaanis pildi sõjast kui järjestikust absurdsusest, mõttetutest õnnetustest ja kummalistest juhustest. Ta kujutab, kuidas inimeste argielu on sõja keskel kaoses ja hirmus, ning analüüsib nende moraalseid dilemmasid.

Bölli teos ei ole lihtsalt ajalooline romaan, vaid see on sügav ja mõjus uurimus inimloomusest ja moraalist keerulistel aegadel. Kus sa olid, Adam? paneb lugejad mõtlema sõja mõttetusest ja selle tagajärgedest ning kutsub kaasa mõtlema selle üle, kuidas säilitada moraalne selgroog ekstreemsetes olukordades.

Kui otsid ajaloolist romaani, mis paneb sind mõtlema inimloomuse ja moraali üle rasketes olukordades, siis on Kus sa olid, Adam? kindlasti raamat, mida peaksid lugema. Heinrich Bölli terav ja sügav pilk sõja lõppfaasile Saksamaal jääb kauaks meelde.

Lisainfo

Kaal 0,35 kg
Mõõtmed 22,3 × 15 × 1,6 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2014

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

160

Sari

Seisukord

Väga hea

Ostukorv