Analüütiline keemia

Henn Kuuse Analüütiline keemia. Kvalitatiivne analüüs on kõrgkoolidele suunatud õpik, mis pakub mittekeemia erialade üliõpilastele põhjalikku ülevaadet analüütilise keemia teoreetilistest alustest. Raamat keskendub eriti ioonide eraldamisele ja kvalitatiivsele analüüsile, pakkudes praktilisi juhendeid katioonide segude analüüsiks.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Henn Kuuse Analüütiline keemia. Kvalitatiivne analüüs on mõeldud kõrgkoolide mittekeemia erialade üliõpilastele, pakkudes neile põhjalikku ja arusaadavat ülevaadet analüütilise keemia teoreetilistest alustest. Raamatus keskendutakse eriti ioonide eraldamisele ja kvalitatiivsele analüüsile, mis on olulised oskused analüütilises keemias.

Õpiku teises peatükis tutvustatakse põhjalikult ioonide eraldamist üksteisest, andes ülevaatlikud skeemid katioonide segude analüüsiks. Seejuures rõhutatakse praktilisi juhendeid ja lähenemisviise, mis on vajalikud kvalitatiivse analüüsi läbiviimiseks.

Raamatu autori, Henn Kuuse, laialdane kogemus analüütilise keemia valdkonnas annab õpikule praktilise suunitluse ja aitab tudengitel mõista keerulisi kontseptsioone. Analüütiline keemia. Kvalitatiivne analüüs on mittekeemia erialade üliõpilastele hädavajalik ressurss, mis valmistab neid ette analüütiliste oskuste rakendamiseks erinevates valdkondades ja annab kindla aluse nende eriala mõistmiseks.

Lisainfo

Kaal 0,299 kg
Mõõtmed 22,5 × 15,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1949

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

573

Seisukord

Väga hea

Ostukorv