-25%

Eesti talurahva ajalugu I köide

Sukeldu Eesti talurahva rikkalikku ajalukku Eesti talurahva ajalugu. I köide abil. See haarav raamat on tõeline ajarännak, mis viib sind läbi aegade ja annab ülevaate Eesti talurahva elust ja ajaloost. Esimene köide käsitleb algaastaid ja keskaja feodalismiperioodi, paljastades põllumajanduse arengu varasematest aegadest kuni kapitalistliku ühiskonna tekkimiseni 19. sajandi keskpaigas. Lisaks põhjalikele uurimistulemustele sisaldab see raamat ka rohkelt fotosid ja skeeme, mis aitavad visuaalselt avardada sinu arusaama talurahva ajaloost.

Original price was: 25,00 €.Current price is: 18,75 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Eesti talurahva ajalugu. I köide on just see raamat, mida oled otsinud, et süveneda Eesti talurahva rikkalikku minevikku. Selle teose autoriteks on Eesti TA Ajaloo Instituudi teadlaste kollektiiv, kes on pühendanud end uurimisele ja talletamisele, et tuua lugejateni põhjalik ülevaade talurahva ja agraarajaloo olulisematest aspektidest.

Raamat algab varaseimast ajast, kui talurahvas oli alles kujunemas ja põllumajandus hakkas kiirelt arenema. Seejärel jätkub lugu feodalismiperioodiga, mil Eesti talupojad olid seotud mõisnikega. Raamat kirjeldab nende aegade eluolu, traditsioone ja väljakutseid ning annab ülevaate olulistest sündmustest, mis mõjutasid talurahva igapäevaelu.

Üks raamatu suurepäraseid omadusi on rikkalik illustratsioonide valik, sealhulgas fotod ja skeemid, mis aitavad sul kergemini mõista ja ette kujutada tolleaegseid olusid. Need visuaalsed elemendid annavad ajaloole uue mõõtme ja muudavad lugemise kaasahaaravaks.

Lisaks senise uurimistöö kokkuvõttele jätkab Eesti talurahva ajalugu väheuuritud teemade süvendatud uurimistööd, tuues esile uusi aspekte ja fakte talurahva ajaloost. See raamat on mitte ainult väärtuslik ressurss ajaloohuvilistele, vaid ka põnev ja hariv lugemine kõigile, kes soovivad mõista Eesti talurahva elu ja kultuuri arengut läbi sajandite. Kasuta võimalust sukelduda minevikku ja avastada Eesti talurahva lugu!

Lisainfo

Kaal 0,897 kg
Mõõtmed 24,5 × 17 × 4 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1992

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

655

Seisukord

Hea

Ostukorv