Raadioamatööri käsiraamat

Raadioamatööri käsiraamat autor Arnold Isotamm on ulatuslik juhend raadiotehnika ja selle rakenduste kohta. Raamat käsitleb elektronlampide, madalsagedusvõimendajate, amatöörsaatjate ja mõõteriistade ehitust ning tööd, pakkudes samal ajal teoreetilisi aluseid ja praktilisi nõuandeid seadmete konstrueerimiseks. See on väärtuslik lugemine igaühele, kes on huvitatud raadiotehnoloogia õppimisest ja rakendamisest, olles asendamatu ressurss nii huvilistele kui ka professionaalidele.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300963 Kategooria:

Kirjeldus

Arnold Isotamme Raadioamatööri käsiraamat on põhjalik ja praktiline juhend raadiotehnoloogia ja selle rakenduste kohta, mis on suunatud nii raadio erialal töötavatele professionaalidele kui ka raadiohuvilisele noorsoole. Raamat pakub sügavat ülevaadet raadiotehnika teoreetilistest alustest ning käsitleb üksikasjalikult elektronlampide, madalsagedusvõimendajate, amatöörsaatjate ja mõõteriistade ehitust ja toimimist.

Erilist tähelepanu on pööratud kõrgekvaliteediliste madalsageduslike ülekandeseadmete ja ultralühilaine-vastuvõtjate kavandamisele, pakkudes lugejale vajalikke arvutuslikke andmeid ja konstrueerimisjuhiseid. Raamat sisaldab ka teatmematerjali kodumaiste raadiolampide kohta, sealhulgas tunnussarju ja suuruste teavet, mis on oluline erinevate raadio- ja elektronseadmete konstrueerimisel.

Raadioamatööri käsiraamat on asendamatu ressurss kõigile, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi raadiotehnika alal laiendada. Olgu lugeja algaja huviline või kogenud professionaal, see raamat pakub vajalikku teavet ja inspiratsiooni raadiotehnoloogia põnevate võimalustega tegelemiseks.

Lisainfo

Kaal 0,984 kg
Mõõtmed 27 × 18 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1958

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

504

Sari

ISBN

Seisukord

Rahuldav

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv