Eesti laululinnud

Raamat tutvustab Eesti laululinde ja nende käitumist. Raamat põhineb autorite ja teiste ornitoloogide ulatuslikel vaatlusandmetel ning uurimustel, olles väärtuslik allikas linnu- ja loodusesõpradele. Raamat on suurepärane juhend neile, kes soovivad süvendada oma teadmisi Eesti linnustikust ja osaleda lindude uurimistöös.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300742 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Eesti laululinnud: käsiraamat / Lemming Rootsmäe, Heinrich Veroman

Raamat on 1974. aastal ilmunud 296-leheküljeline teos, mis pakub põhjalikku ülevaadet Eestis leiduvatest laululindudest. Raamat hõlmab kõiki kuni 1971. aasta 1. oktoobrini Eestis kindlakstehtud laululinde, välja arvatud vareslaste sugukonna 9 liiki. Autorid, tuginedes oma enam kui kahekümneaastasele uurimistööle ja vaatlusandmetele, kasutavad teose koostamisel ka erialast kirjandust ja teiste ornitoloogide materjale.

Raamat ei keskendu mitte ainult lindude tuvastamisele, vaid uurib ka lindude eluviise ja käitumist, tuues välja ka seni uurimata aspekte. Töö eesmärk on julgustada aktiivset linnuvaatlust ja kaasata linnuhuvilisi meie linnustiku uurimisse. Raamat on mõeldud nii lindude tundmaõppimiseks kui ka lindude uurimise programmiliseks suunajaks.

Eesti laululinnud. Käsiraamat on oluline teos linnu- ja loodusesõpradele, pakkudes väärtuslikku teavet Eesti linnustiku kohta. Samuti on see vajalik täiendus prof. dr. E. Kumari raamatutele “Eesti NSV linnud” ja “Eesti lindude välimääraja”, sisaldades palju uusi ja esmakordselt trükis avaldatud vaatlusandmeid.

Lisainfo

Kaal 0,416 kg
Mõõtmed 20,5 × 13,5 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1974

Keel

Kirjastus

,

Lehekülede arv

296

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv