Lõike- ja survetöötlusriistad

Aleksei Hõbemägi, Arvo Jaanson ja Boris Levini raamat Lõike- ja survetöötlusriistad tutvustab nüüdisaegsete metallilõikeriistade materjale, ehitust, valmistustehnoloogiat ning nende kasutusvõimalusi. Samuti vaadeldakse pressimisel kasutatavate riistatoorikute, matriitside ja stantside konstruktsiooni ning nende nõudeid.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300897 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Raamat Lõike- ja survetöötlusriistad on pühendatud metallilõikeriistadele, nende ehitusele ja kasutusele pressimistöötluses. Autorid, Aleksei Hõbemägi, Arvo Jaanson ja Boris Levin, annavad põhjaliku ülevaate nii lõike- kui ka surveriistade maailmast, alustades nende materjalidest ja konstruktsioonist ning liikudes valmistustehnoloogia ja kasutusvõimaluste juurde.

Raamat keskendub ka pressimise olulistele aspektidele, tutvustades riistatoorikute, matriitside ja stantside konstruktsiooni ning nende nõudeid pressimistööde teostamisel. See on hindamatuks abiks tehnoloogidele, meistritele ja oskustöölistele, kes tegutsevad lõike- ja surveriistade valdkonnas, pakkudes ulatuslikku ülevaadet erinevate riistade konstruktsioonist, nende valmistustehnoloogiast ning praktilistest kasutusvõimalustest. Raamat toetab teadmiste täiendamist ja oskuste arendamist, et luua efektiivseid ning kvaliteetseid lõike- ja survetöötlusriistu.

Lisainfo

Kaal 0,176 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1 cm
Autor

, ,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1987

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

191

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Ostukorv