-25%

One Mission

Raamat on praktiline juht tsiviilorganisatsioonidele, kes soovivad saada paindlikumaks ja rohkem ühendatud. Raamat uurib, kuidas suured ettevõtted on muutnud oma tegevusmudelit, muutudes flatteriks ja koostööaltimaks, näidates, kuidas meeskondade väikesed meeskonnad saavad oma missioonidele edu saavutada.

Original price was: 22,00 €.Current price is: 16,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kui endine neljatärni kindral Stanley McChrystal ja endine Navy SEAL Chris Fussell kirjutasid koos raamatu “Team of Teams”, tuginesid nad oma kogemustele, muutes USA sõjaväe erijõud paindlikuks ja nobedaks jõuks, mis suutis Iraagis võita Al-Qaeda detsentraliseeritud võrgustikku.

Nad tõestasid, et väikeste meeskondade kiirus, kohandatavus ja sidusus saab suurendada suurtesse organisatsioonidesse, purustades samal ajal silod, mis sageli põhjustavad probleeme.

“One mission” annab vastused nendele küsimustele ja paljudele teistele. Raamat tugineb Fusselli konsultatsioonidele McChrystal Groupiga ning näitab, kuidas tsiviilorganisatsioonid on muutnud oma tegevusviisi, muutudes flatteriks, kiiremaks ja palju koostööaltimaks erinevate osakondade ja jaotuste vahel.

Jagades oma kogemusi lahinguväljalt, uurib ta näiteid tööstushiiultest nagu Intuit ja Under Armour, mis on omaks võtnud sarnase mudeli, et ühendada kõik ühe tugeva missiooni ümber. Tulemuseks on jagatud teadvus, mis toob pidevalt paremaid tulemusi vähema hõõrdumise ja meeskondadevahelise rivaliteediga.

Lisainfo

Kaal 0,175 kg
Mõõtmed 19,7 × 13 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2018

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

304

ISBN

9781509859795

Seisukord

Hea

Ostukorv