Leonardo da Vinci Elu ja looming

Leonardo da Vinci Elu ja looming on osa sarjast Väike kunstiraamat, mis pakub sissevaadet kunstiajaloo silmapaistvaimate kunstnike ellu ja loomingusse. Elke Linda Buchholzi raamat keskendub Leonardo da Vinci ainulaadsele andekusele, loomeprotsessile ja mõjule kunstimaailmas.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Leonardo da Vinci Elu ja looming toob lugejateni ühe kunstiajaloo hiiglase, Leonardo da Vinci, elu ja loomingulise pärandi. Raamat kuulub sarja Väike kunstiraamat, mis on loodud selleks, et tutvustada kunstiajaloo olulisemaid kunstnikke lihtsas ja arusaadavas keeles.

Autor Elke Linda Buchholz viib lugejad põnevale teekonnale Leonardo da Vinci maailma, avades kunstniku ande, loomeperioodid ja mõju kunstimaailmale. Raamatus tuuakse esile olulised kunstiteosed ja selgitatakse nende sünnilugu, tähtsaid aspekte ning nende tähtsust kunstiajaloolises kontekstis.

Lisaks kunstilisele pärandile avatakse ka Leonardo da Vinci eraelu ja ühiskondlik mõju, aidates lugejatel mõista kunstniku mitmekülgsust ning tema aega. Raamat sisaldab rikkalikke illustratsioone, mis toovad kunstiteosed lugejale lähemale, ning selgitusi teoste sünniloost, tähtsatest detailidest ja nende praegusest asukohast.

Leonardo da Vinci. Elu ja looming on ideaalne lugemine neile, kes soovivad avastada rohkem ühe maailma suurima kunstniku, visionääri ja teadlase kohta. Raamat pakub põhjalikku, kuid kergesti mõistetavat ülevaadet Leonardo da Vinci kunstist ja selle mõjust kunstiajaloole.

Lisainfo

Kaal 0,226 kg
Mõõtmed 20 × 16,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

95

Sari

ISBN

9.78999E+12

Seisukord

Hea

Ostukorv