Õigus kas ühiskonna ja majanduse teener või valitseja?

Raamat “Õigus – kas ühiskonna ja majanduse teenija või valitseja?” käsitleb põhjalikult õiguse rolli ühiskonnas ja majanduses. Autorid Maire Kasemaa, Toomas Hõbemägi ja Maia Tamm vaatlevad kriitiliselt õigussüsteemi ning selle mõju nii ühiskondlikule kui majanduslikule elule. Raamat uurib õigusnormide ja õigusliku regulatsiooni mõju ettevõtlusele, majanduskasvule, konkurentsile ja ühiskondlikule õiglusele ning pakub praktilisi näiteid ja juhtumianalüüse. “Õigus – kas ühiskonna ja majanduse teenija või valitseja?” on oluline lugemine kõigile, kes huvituvad õigusest, majandusest ja ühiskondlikest küsimustest.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400139 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Raamat “Õigus – kas ühiskonna ja majanduse teenija või valitseja?” on põhjalik ja kaasaegne uurimus õiguse rollist ühiskonnas ja majanduses. Autorid Maire Kasemaa, Toomas Hõbemägi ja Maia Tamm vaatlevad kriitiliselt õigussüsteemi ning selle mõju nii ühiskondlikule kui majanduslikule elule.

Raamat uurib, kuidas õigusnormid ja õiguslik regulatsioon mõjutavad ettevõtlust, majanduskasvu, konkurentsi ning ühiskondlikku õiglust. Autorid esitavad küsimusi õiguse tõhususe ja kohaldatavuse kohta ning analüüsivad õigussüsteemi puudusi ja tugevusi.

Lisaks majanduslikule mõõtmele käsitletakse ka õiguse rolli ühiskondlike muutuste ja õigluse tagamisel. Raamatus tuuakse välja praktilised näited ja juhtumianalüüsid, mis aitavad lugejal paremini mõista õiguse mõju igapäevaelule ja ühiskonnale tervikuna.

“Õigus – kas ühiskonna ja majanduse teenija või valitseja?” on oluline raamat kõigile, kes huvituvad õigusest, majandusest ja ühiskondlikest küsimustest. See pakub uusi vaatenurki ja mõtteainet nii õigusteadlastele kui ka laiemale lugejaskonnale.

Lisainfo

Kaal 0,439 kg
Mõõtmed 24 × 16 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

127

ISBN

994913093X

Ostukorv