Kunstiline võimlemine

Kunstiline võimlemine on õppekavamaterjal, mis pakub naistele kunstvõimlemise kavasid ja juhiseid õppetöö korraldamiseks.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kunstiline võimlemine on väärtuslik õppekavamaterjal, mis on suunatud kunstvõimlemisega tegelevatele naistele. See sisaldab mitmesuguseid kunstvõimlemise kavasid ja juhiseid õppetöö korraldamiseks.

Raamatus leiduvad põhjalikud kavad ja juhendid aitavad naistel arendada oma kunstvõimlemisoskusi ja luua etendusi, mis ühendavad graatsiat, liikuvust ja kunstilist eneseväljendust. Kunstiline võimlemine on kaunis ja kunstipärane spordiala ning see õppekavamaterjal aitab naistel selles valdkonnas edukalt tegutseda.

Brošüür annab nõu, kuidas korraldada tõhusat õppetööd ja valmistuda kunstvõimlemise etendusteks. See juhendab õpetajaid ja treenereid, kuidas aidata sportlastel arendada oma oskusi ning saavutada tipptasemel tulemusi võimlemisvõistlustel.

Kunstiline võimlemine on kasulik ressurss kõigile, kes on seotud naiste kunstvõimlemisega. Olgu teie eesmärgiks saavutada võistlustel edu või lihtsalt nautida võimlemise ilu ja eneseväljendust, see õppekavamaterjal aitab teil oma eesmärke saavutada. Kunstilise võimlemise kavad ja juhised aitavad teil luua kunstiliselt kauneid ja graatsilisi etendusi, mis jäävad meelde nii esinejatele kui ka publikule.

Lisainfo

Kaal 0,052 kg
Mõõtmed 19 × 14 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1948

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

52

Seisukord

Väga hea

Ostukorv