Kosmiline kontakt Endoramis

Kosmiline kontakt ‘Endoramis’. Vastu võetud Kotka kanali poolt on põnev kirjeldus kosmilisest kontaktist, mis leidis aset Soomes 1991. aasta sügisel. See kontakt hõlmas suhtlust kolme tasandi vahel, sealhulgas vaimsete juhtide, ruumivendade ja füüsiliste olenditega ning oli suunatud puhastusoperatsioonide ettevalmistamisele.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kosmiline kontakt ‘Endoramis’. Vastu võetud Kotka kanali poolt on põnev lugu kosmilisest kohtumisest, mis toimus Soomes 1991. aasta sügisel. See kontakt oli määratud avama suhtluse kolme tasandi vahel: vaimsed juhid, ruumivennad ja füüsilised olendid. Eesmärgiks oli ette valmistada puhastusoperatsioonid, mis pidid algama 1992. aasta jaanuaris.

Raamatus avaneb lugejatele unikaalne pilk kosmilisele suhtlusele ja koostööle kõrgemate sageduste eluvormidega. Autorid kirjeldavad, kuidas suhelda ja liikuda ilmaruumis ning käsitlevad energiaga seotud küsimusi. Lisaks jagatakse sügavaid vaimseid tõdesid ja mõistmiseid.

Kosmiline kontakt ‘Endoramis’ toob lugejate ette inspireeriva ja mõtlemapaneva loo kosmilisest koostööst ning avab uksed mõistmaks suuremat universumit ja meie rolli selles. Raamat pakub ainulaadset teavet ja nägemust kosmilisest reaalsusest, mis võib paljusid lugejaid kõnetada ja inspireerida.

Lisainfo

Kaal 0,081 kg
Mõõtmed 20,5 × 14,5 × 0,5 cm
Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1996

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

67

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv