Kondikava revolutsioonile New-Yorgis

“Kondikava revolutsioonile New-Yorgis” on Prantsuse kirjaniku Alain Robbe-Grillet’ eksperimentaalne romaan, mis kujutab endast sürreaalset ja mõistatuslikku lugu, kus reaalsus ja unenägu põimuvad.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400218 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

“Kondikava revolutsioonile New-Yorgis” on Alain Robbe-Grillet’ teos, mis kuulub eksperimentaalse kirjanduse žanri. Romaan räägib lugu, kus reaalsus ja unenägu, teadvus ja alateadvus põimuvad omavahel, tekitades lugejas mõistatuse ja hämmingut.

Peategelane Ben Said asetab surnu jahtuvate rindade vahele visiitkaardi, millele on kirjutatud salapärased sõnad: “NÕNDA TABAB JUBA EELÕHTUL REVOLUTSIOONI KARISTAV KÄSI SINISTE SILMADEGA NEEGRIPLIKASID.” See sõnum on mõistatuslik ja arusaamatu ning selle tähendust on raske lahti mõtestada. Romaanis kujutatud sündmused ja tegelased muutuvad aja jooksul üha sürreaalsemaks ja segasemaks, luues lugejale ebamugava ja mõistatusliku atmosfääri.

Alain Robbe-Grillet oli eksperimentaalse kirjanduse üks tuntumaid esindajaid ning tema teosed on sageli täis sürreaalseid ja mõistatuslikke elemente. “Kondikava revolutsioonile New-Yorgis” on romaan, mis paneb lugeja mõtlema, kahtlema ja püüdma leida tähendust selles segadust tekitavas tekstis. See on teos neile, kes naudivad kirjandust, mis mängib reaalsuse ja fantaasia piiril ning paneb lugejad oma kujutlusvõimet proovile panema.

Lisainfo

Kaal 0,28 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

185

ISBN

9985611144

Ostukorv