Kirjandusteaduslike terminite lühisõnastik

L. Timofejevi ja N. Vengrovi Kirjandusteaduslike terminite lühisõnastik on oluline ressurss vanematele klasside õpilastele, pakkudes põhjalikku ülevaadet kirjandusteooria põhimõistetest. Raamat sisaldab ligikaudu 450 oskussõna, hõlmates minimaalset terminoloogiat, millega õpilased võivad kokku puutuda.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

L. Timofejevi ja N. Vengrovi Kirjandusteaduslike terminite lühisõnastik on suunatud vanematele klassidele, pakkudes neile olulist ressurssi, et mõista kirjandusteooria põhimõisteid. Raamat sisaldab umbes 450 oskussõna, hõlmates minimaalset terminoloogiat, mis on oluline õpilastele, kes soovivad süvitsi mõista kirjandusanalüüsi ja -teooria valdkonda.

Lühisõnastik algab põhiterminite selgitustega, mis aitavad õpilastel omandada olulisi mõisteid kirjanduse uurimiseks ja analüüsimiseks. See hõlmab mõisteid, mis puudutavad kirjandusteooria alustalasid, võimaldades õpilastel omandada kindla arusaama kirjanduse kriitilisest analüüsist.

Autorite, L. Timofejevi ja N. Vengrovi, sihipärane lähenemine muudab sõnastiku õpilaste jaoks kergesti ligipääsetavaks ja kasulikuks. See on väärtuslik abivahend kõigile, kes soovivad süvitsi mõista kirjanduse teooriat ja analüüsi ning moodustab kindla aluse edasiste teadmiste omandamiseks kirjandusteooria valdkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,198 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 1 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1957

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

170

Seisukord

Hea

Ostukorv