Ehitustootlus

Ehitustootlus on praktiline õppematerjal, mis on mõeldud ehitustehnikute koolitamiseks ehitusplatsidel töötamiseks. See raamat keskendub ehitusplatsi tingimustes tekkivatele nõuetele ja pakub vajalikke teadmisi juhatajatele, kümnikkudele, normijatele, eelarvete koostajatele, kalkulaatoritele ja paljudele teistele ehitusprofessionaalidele.

60,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 60 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300076 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Arvo Veski raamat Ehitustootlus on praktiline juhend, mis on mõeldud ehitustehnikute väljaõpetamiseks ja ettevalmistamiseks ehitusplatsidel töötamiseks. See raamat keskendub konkreetsetele nõuetele ja vajalikele teadmistele, mis on hädavajalikud ehitusvaldkonnas tegutsevatele spetsialistidele.

Ehitusplatsil töötavad mitmed erinevad professionaalid, alates juhatajatest ja kümnikkudest kuni normijate, eelarvete koostajate ja kalkulaatoriteni. Igal neist on oma oluline roll ehitusprojekti edukal läbiviimisel. Ehitustootlus on loodud selleks, et anda neile spetsialistidele vajalikud teadmised ja oskused, mis on vajalikud nende töö tõhusaks täitmiseks.

Raamatu eesmärk on käsitleda ehitusplatsi tingimustes esilekerkivaid nõudeid ja probleeme ning anda praktilisi juhiseid nende lahendamiseks. See hõlmab eelarvete koostamist, tööaja arvestamist, materjalide kalkuleerimist ja palju muud. Raamat on praktiline abimees ehitusplatsil ja aitab spetsialistidel tõhusalt toimida ning projektid edukalt lõpule viia.

Ehitustootlus on väärtuslik ressurss ehitusvaldkonnas tegutsevatele spetsialistidele ja õpilastele, kes soovivad omandada praktilisi oskusi ehitusplatsidel töötamiseks. Arvo Veski on koostanud selge ja arusaadava juhendi, mis aitab kaasa ehitusprojektide tõhusale haldamisele ja edukale elluviimisele.

Lisainfo

Kaal 0,83 kg
Mõõtmed 21,6 × 16 × 4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1949

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

704

Seisukord

Väga hea

Ostukorv