Kalliskivid

Kalliskivid on Anto Raukase kirjutatud rikkalikult illustreeritud populaarteaduslik raamat, mis pakub põnevat ülevaadet kalliskivide kujunemisest, omadustest, uurimisest, kasutamisest ehetena ja tööstuses. Raamat tutvustab nende tehistootmist, unikaalseid leide, suurimaid leiukohti ning käsitleb kalliskividega seotud uskumusi ja legende.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300397 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kalliskivid / Anto Raukas

Raamat on populaarteaduslik teos, mis toob lugejani põhjaliku ülevaate kalliskivide maailmast. Rikkalikult illustreeritud raamatus käsitletakse nende kujunemist, omadusi, ajalugu ja nende mitmekülgset kasutamist ehetena ning tööstuses.

Autor juhatab lugejad läbi uurimise ajaloo, tutvustab tehnoloogilisi saavutusi nende tehistootmises ning toob esile unikaalsed leiud ja suuremad leiukohad maailmas. Raamatus on eriline rõhk ka kalliskividega seotud uskumustel ja legendidel, andes lugejatele võimaluse avastada kalliskivide kultuurilist ja ajaloolist tähtsust.

Raamat kirjeldab põhjalikult peamisi kalliskive ja nende rühmi, arutleb kalliskivide töötlemise omapära üle ning juhib tähelepanu mõnede leidumisele kodumaal. Raamat on suunatud laiale lugejaskonnale, pakkudes põnevust nii entusiastidele kui ka neile, kes soovivad avastada seda ainulaadset ja ilusat maailma.

Lisainfo

Kaal 0,365 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1982

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

216

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv