Inimese anatoomia

Juhan Auli Inimese anatoomia on põhjalik õpik, mis on suunatud eelkõige kõrgkoolidele ja erinevate erialade õppekavadesse. Raamat käsitleb inimese anatoomiat ning sobib suurepäraselt kehakultuuri spetsialistidele, bioloogidele, füsioterapeutidele ja teistele sarnastele erialadele. Lisaks on sellest kasu ka keskastme meditsiinitöötajaid ettevalmistavatele õppeasutustele, bioloogiaõpetajatele, massööride koolitajatele ning täiendkoolituse korraldajatele. Raamatus on rikkalikult jooniseid, mis aitavad õppijatel anatoomiat paremini mõista. Soovitusena mainitakse, et õpiku kasutamisel võiks paralleelselt kasutada ka anatoomia atlaseid, et õppimine oleks veelgi tõhusam.

11,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 11 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Juhan Auli Inimese anatoomia on laialdasele sihtgrupile suunatud õpik, mis toob põhjalikult välja inimese anatoomia keerukad ja olulised aspektid. Eelkõige on see mõeldud kõrgkoolide õpilastele ja erinevate erialade õppekavade raames õppijatele, kuid sellest võivad kasu saada ka teised erialagrupid ja spetsialistid.

Õpik sobib ideaalselt kehakultuuri spetsialistidele, bioloogidele, füsioterapeutidele ja muudele tervishoiuvaldkonna erialadele, kus on vaja sügavalt mõista inimkeha ehitust ja toimimist. Samuti leiavad sellest kasu keskastme meditsiinitöötajaid ettevalmistavad õppeasutused, kes soovivad õpetada oma õpilastele anatoomia aluseid. Lisaks võivad bioloogiaõpetajad kasutada seda õppematerjalina, et edasi anda põhjalikke teadmisi inimese anatoomiast.

Raamatu põhiliseks tugevuseks on selle rohkearvulised joonised ja selgitavad graafikud, mis muudavad keerukad anatoomia kontseptsioonid kergemini mõistetavaks. Praktiliselt iga teema ja struktuur on illustreeritud, mis aitab õppijatel visuaalselt paremini mõista inimkeha ehitust ja toimimist.

Olulise soovitusena raamatu kasutamiseks soovitatakse kombineerida seda anatoomia atlasega, et pakkuda veelgi sügavamat ja interaktiivsemat õpikogemust. Anatoomia atlased annavad ülevaate inimkeha erinevatest osadest, organitest ja süsteemidest, võimaldades õppijatel uurida anatoomiat veelgi detailsemalt.

Juhan Auli Inimese anatoomia on asendamatu ressurss kõigile, kes soovivad omandada põhjalikke teadmisi inimese keha struktuurist ja toimimisest ning on suurepäraseks lisaks anatoomia õppimise teekonnal.

Lisainfo

Kaal 0,467 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1976

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

360

Seisukord

Väga hea

Ostukorv