Elektriajamid

Ustus Aguri ja Juhan Laugise raamat ‘Elektriajamid’ pakub põhjalikku ülevaadet tänapäeva elektriajamite lülitusest, karakteristikutest ja arvutusmeetoditest, olles suunatud inseneridele, tehnikutele ning elektrotehniliste erialade õppijatele.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300873 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Elektriajamid / Ustus Agur ja Juhan Laugis

Ustus Aguri ja Juhan Laugise koostöös sündinud raamat ‘Elektriajamid’ on oluline ressurss elektrotehnika valdkonna spetsialistidele ja õppuritele, kes tegelevad elektriajamite projekteerimise, montaaži ja ekspluatatsiooniga. Teos pakub ülevaadet tänapäeva tööstuses laialdaselt kasutatavate elektriajamite lülitusest, karakteristikutest ning arvutusmeetoditest.

Raamat katab mitmesuguseid elektriajamite tüüpe alates alalisvoolu- ja vahelduvvoolumootoritest kuni muunduritel põhinevate ja mitmemootoriliste ajamiteni. Detailne lähenemine hõlmab ajamite siirdeprotsesse ning võimsuse valikut, pakkudes praktilist ülevaadet elektriajamite mitmekesistest rakendustest.

Autorite kogemused ja teadmised selles valdkonnas aitavad raamatul olla abiks nii praktilises töös kui ka õppetöös kõrgkoolide, tehnikumide ja kutsekoolide elektrotehnilistel erialadel. ‘Elektriajamid’ on väärtuslik teejuht, mis aitab mõista ja rakendada elektriajamite põhialuseid tööstuses ja elektrotehnilistes projektides.

Lisainfo

Kaal 0,4 kg
Mõõtmed 22 × 14,5 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1984

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

312

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Ostukorv