Ettelugeja 6.27-ses rongis

Südantsoojendav ja võluv lugu “Ettelugeja 6.27-ses rongis” viib teid põnevale teekonnale kirjanduse maagilisse maailma, mis suudab muuta isegi kõige igavama elu üllatavaks seikluseks. Jean-Paul Didierlaurenti sulest sündinud kütkestav romaan kõneleb sõnade võimsusest ja nende võimest päästa inimesi nende hallist argipäevast.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400001 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ettelugeja 6.27-ses rongis / Jean-Paul Didierlaurent

Jean-Paul Didierlaurenti romaani “Ettelugeja 6.27-ses rongis” lehekülgedel avaneb lugu Guylain Vignolles’ist, mehest, kes töötab raamatutest paberimössi valmistavas tehases. Igapäevane rutiin, selle monotoonia ja tüdimus on Guylaini elu täielikult haaratud, jättes talle vähe rõõmu ja põnevust. Kuid üks asi teeb tema päeva eriliseks – hommikune rongisõit kell 6.27.

Guylaini rongisõit on tema pelgupaik ja pääsukesteks on raamatuleheküljed, mida ta ette loeb. Need leheküljed pärinevad raamatutest, mis on läbinud tehase masinad ja jäävad rikeid põhjustamata. Kell 6.27 hommikul istub ta vagunis, haarab raamatu ja loeb valjul häälel ette selle, mis on jäänuks raamatute lõugade vahele. See on hetk, mil Guylain unustab oma halli argipäeva ja astub kirjanduse maailma.

Ühel saatuslikul päeval saab Guylain rongis kaasa Julie-nimelise noore naise päeviku. See päevik ei ole tavaline päevik, vaid ühe üksildase hinguse saladused, unistused ja mõtted. Guylaini ettelugemisoskus ja kirg sõnade vastu äratab päeviku sisu elule ning ta leiab end armumas Julie’sse läbi tema kirjapandud sõnade. See armumine muudab tema elu igaveseks.

“Ettelugeja 6.27-ses rongis” on lugu sõnade võimust, mis suudavad muuta elu suuna ja pakkuda uut tähendust ka kõige igavamale argipäevale. See on lugu sellest, kuidas kirjandus ja sõnad võivad päästa inimesi nende hallist ja tüütust elust ning viia nad seikluste ja armastuse maailma.

Autor Jean-Paul Didierlaurent on tuntud oma võime poolest panna sõnad tantsima ja luua südamlikke lugusid. Tema esimene romaan “Ettelugeja 6.27-ses rongis” vallutas Prantsusmaa lugejate südamed ja kandideeris mitmele auhinnale. Didierlaurent on kahe rahvusvahelise Hemingway auhinna laureaat, mis tunnustab tema kirjanduslikku talenti.

Kui soovite kogeda kirjanduse maailma maagiat ja avastada, kuidas sõnad suudavad muuta elu, siis ärge jätke vahele seda võrratut teost “Ettelugeja 6.27-ses rongis.” See raamat võlub teid, paneb teid naerma ja nutma ning jääb kauaks meelde.

Lisainfo

Kaal 0,34 kg
Mõõtmed 22,3 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2016

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

115

Sari

Ostukorv