Eesti majanduse konkurentsivõime

Raamat Eesti majanduse konkurentsivõime uurib Eesti konkurentsivõimet kolmes aspektis: ellujäämisvõime, arenguvõime ja edukus. See toob esile Eesti võime kohaneda muutuvate majandustingimustega ning hinnata riigi läbilöögivõimet ja atraktiivsust maailmaturul. Raamat keskendub ka Eesti arengu saavutamisele ja heaolu tagamisele ühiskonnale.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Raamat Eesti majanduse konkurentsivõime on sügav ja põhjalik analüüs Eesti konkurentsivõimest majanduslikus kontekstis. Autorid keskenduvad kolmele konkurentsivõime tasemele: ellujäämisvõime, arenguvõime ja edukus.

Ellujäämisvõime on seotud riigi võimega kohaneda ja püsida majandustingimuste muutudes. See hõlmab ressursside optimaalset kasutamist ja majandusstruktuuri kohanemist uute väljakutsetega.

Arenguvõime keskendub riigi võimele saavutada majanduskasv ja jätkusuutlik areng. See hõlmab investeerimist haridusse, teadus- ja arendustegevusse ning innovatsiooni, mis aitavad kaasa majanduse pikaajalisele edule.

Edukus viitab riigi võimele konkureerida maailmaturul ja meelitada ligi välismaiseid investeeringuid. See on seotud riigi atraktiivsusega ettevõtjate ja investorite jaoks ning võimega luua töökohti ja suurendada eksporti.

Raamat pakub põhjalikke teoreetilisi ja empiirilisi analüüse Eesti konkurentsivõime kohta ning annab ülevaate riigi võimest tagada elanike maksimaalne heaolu. See on oluline lugemine majandusteadlastele, poliitikutele ja kõigile, kes on huvitatud Eesti majanduse arengust ja konkurentsivõimest rahvusvahelisel tasandil.

Lisainfo

Kaal 0,718 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 3,5 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1999

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

517

ISBN

9985564081

Seisukord

Väga hea

Ostukorv